Urodzeni 29 kwietnia

           Osoba urodzona w tym dniu jest pokojowo nastawiona do świata, wierzy w swoje przeznaczenie.
           Zawsze jest życzliwa dla wszystkich, stara się pomóc każdemu człowiekowi, który tego potrzebuje. Wokół siebie potrafi skupiać ludzi, których przyciąga jej indywidualność i sympatyczność. W otoczeniu swym budzi zaufanie i wszyscy jej ślepo wierzą. 
           Pragną oni wpływać pozytywnie na swoje otoczenie i podnieść je na wyższy poziom. Bardzo chętnie zajmują się rozpowszechnianiem nowych poglądów. Troszczą się o sprawy innych ludzi, chętnie pośredniczą dla dobra innych i opiekują się słabszymi. 
           Jednak najbardziej zależy im na szczęściu własnej rodziny, bardzo troszczą się o własne dzieci. Ich troska o dobro najbliższych zawsze zostaje wynagrodzona tym samym. Zazwyczaj posiadają oni liczną rodzinę. Lubią zwierzęta i przyrodę, chętnie spędzają czas wolny na wsi.  
              Czego powinien się wystrzegać?
           Chociaż posiada nadmiar sił życiowych, to często zapędza się za daleko, licząc na swój mocny organizm i później dopadają go różne choroby. Zazwyczaj ludzie z dnia dzisiejszego mają dobre zdrowie i kondycję, gdyż ich organizm należy do mocnych. 
           Posiada on bardzo dobrze rozwinięte kubki smakowe, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w zawodach związanych z gastronomią. Jednak podejmując się pracy w tej dziedzinie musi uważać na swoją wątrobę i serce, gdyż te dolegliwości mogą go dopaść w wieku późniejszym. 

           Ogólnie można powiedzieć, że ludzie urodzeni dzisiaj będą wiedli łatwe i szczęśliwe życie, wszystko będzie im się pomyślnie układało. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,