Urodzeni 26 kwietnia

         Osoba urodzona w tym dniu osiąga szczęście poprzez miłość i jest bardzo dobrym rodzicem.  
         Odznacza się niebywale silną wolą, poczuciem własnej godności, nieugiętością, despotyzmem i stałością, która z wiekiem się potęguje. Należy do ludzi mądrych, rozważnych i w wielu kierunkach uzdolnionym, jest wartościową jednostką w życiu społecznym. Gdy wyznaczy sobie cel w życiu, potrafi do niego wytrwale dążyć i nic nie jest w stanie jej przeszkodzić. Myśli wówczas nie tylko o sobie samym, ale ma także na względzie dobro całej rodziny, gdyż potrafi być bardzo dobrym rodzicem. 
          Posiada wrodzoną zdolność przenikania tego, co skryte, tajemnicze, rozumie również wszelkie sytuacje życiowe, dzięki czemu  osiąga popularność w swoim otoczeniu i może wznieść się jeszcze wyżej. 
         Jest bardzo wrażliwą osobą, dlatego uwielbia wszelkie piękno zarówno w sztuce, jak i w życiu, czy przyrodzie. Jest wielkim zwolennikiem płci odmiennej i potrafi silnie i namiętnie kochać. Lubi muzykę i sam też uwielbia śpiewać. Do szczęścia dąży przez miłość. Jest oszczędny, ale nie należy do osób egoistycznych. Dzięki pogłębianiu swej wiedzy zdobywa wiedzę i zyskuje wielkie uznanie w społeczeństwie. W życiu odnosi dość spektakularne zwycięstwa dzięki swoim zdolnościom intelektualnym, a to dlatego, iż od urodzenia jest niezwykle mądrą i inteligentną osobą. Jego największym dążeniem jest osiągnięcie szczęścia domowego i rodzinnego, nie zapomina jednak przy tym o zrobieniu majątku.
         Jednak w tym dniu często rodzą się dwa typy ludzi. 
         Jeden z nich ma naturę czysto filozoficzną i lubi się uczyć. Dzięki temu w życiu może dużo dokonać i zyskać powszechne uznanie. 
         Drugi natomiast, lubi dobrze się bawić i korzysta z wszelkich uciech doczesnego życia.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,