Urodzeni 25 kwietnia

          Osoba urodzona w tym dniu posiada posiada wybitne zdolności
i dzięki nim może zrobić wielką karierę.
         Są to osoby uzdolnione pod wieloma względami , dzięki czemu mogą w życiu bardzo dużo osiągnąć. Kiedy uda im się odpowiednio rozwinąć swoje zdolności umysłowe, to mogą zostać wielkimi uczonymi lub ludźmi niebywale mądrymi, orientującymi się w wielu sytuacjach życiowych. 
         Potrafi on łączyć ze sobą wiedzę teoretyczną z wrodzoną mądrością i zdrowym rozsądkiem. Posiada też własne specjalne poglądy na sprawy religijne. Ekscytują ich zamiłowanie do przygód, odkryć, wynalazków i ryzykownych wyczynów. Z natury jest szczęśliwą osobą, zawsze zadowolony z życia i obdarzony jest wszelkimi możliwymi zdolnościami i talentami. Serce jego wypełnione jest intensywnymi uczuciami. Nie toleruje przemocy w pracy ani mobbingu, wszystko robi z własnej woli, dlatego pracę swą wykonuje z zamiłowaniem. 
         Zazwyczaj jest zadowolony z tego, co posiada i to uczucie daje mu stałe poczucie własnego szczęścia. Odznacza się siłą i odwagą, do tego potrafi skutecznie bronić się przed wrogami. Bardzo trudno jest go rozgniewać, jednak jeśli ktoś go wyprowadzi z równowagi, potrafi być wówczas gwałtowny i niebłagalny. 
         Ogólnie z natury jest cierpliwy i pokojowo nastawiony do wszystkich, lubi też życie wiejskie i pracę na roli. We wszystkich zawodach osiąga powodzenie, które mają związek z ziemią i jej produktami, nieruchomościami, ogólnie we wszystkim, co jest konkretne, realne i solidne. Często sam w końcu staje się właścicielem posiadłości ziemskiej. Na ogół można stwierdzić, że w życiu czeka go wiele szczęścia. Również jego ambicje życiowe zazwyczaj się spełniają.                  Kobieta z tego dnia jest odważna i posiada dużo energii, ale czasami potrafi być gwałtowna i łatwo się unosi. Mimo tego nie narzeka na nadmiar obowiązków i jest dobra w tym, co robi. Posiada dużo wrodzonego zdrowego rozsądku i jest bardzo inteligentna, ale czasami bywa nadmiernie gadatliwa. Często posiada dużo dzieci, którym zostawia dosyć spory  majątek. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,