Urodzeni 22 kwietnia

             Osoba urodzona w tym dniu posiada bardzo silną wolę, jest zamknięta w sobie, za to idealnie nadaje się do zajmowania wysokich i odpowiedzialnych stanowisk.
            Z charakteru jest zacięty i stabilny, z pewnością zawsze można na nim polegać. Niezmiernie ostrożny zarówno w słowach, jak i czynach, dlatego też może piastować wysokie stanowiska, gdyż jest osobą odpowiedzialną, która jest bardzo pewna siebie i posiada duże poczucie własnej godności. Często ludzie ci zajmują wysokie stanowiska państwowe ze względu na autorytet jaki posiadają i powagę. Pragną nieustannie poszerzać swoją wiedzę i chętnie podejmują studia w zakresie nauk poważnych. 
            Z biegiem czasu staje się dojrzalszy, a jego przemyślenia głębsze i uschematyzowane, jednak im starszy, tym bardziej robi się uparty i nieustępliwy. Lubi w samotności pogrążać się we własnych rozmyślaniach, ale tylko w zakresie otaczającego go świata i problemów, chociaż nie przepada za panującym ustrojem w obecnym świecie. 
            Odznacza się niezwykłą energią, jednak nie lubi jej okazywać na zewnątrz, woli, aby pozostawała w ukryciu. Zazwyczaj ujawnia ją wówczas, gdy zostaje do tego zmuszony, lub ktoś go rozdrażni, ale wówczas lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo staje się niezwykle gwałtownym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Dlatego otoczenie powinno zachować należytą ostrożność w stosunku do jego osoby, bo może być groźny. Zresztą raz doprowadzony do furii, długo nie może dojść do siebie i się uspokoić, a ludzie , którzy przyczynili się do takiego stanu rzeczy, nie potrafią zrozumieć jego wybuchu złości. 
            Są to osoby bardzo przywiązane do życia rodzinnego, dlatego są one dobrymi mężami i ojcami. 
                  Co im zagraża?
            Grozi im to, że ich nadzieje mogą się nie spełnić, a wysiłki wkładane w osiągnięcie sukcesu natrafią na liczne problemy i nie będą oni w stanie tego przezwyciężyć. Często posiadają wyższe ambicje niż zdolności do ich zrealizowania. Dążą oni do osiągania wielkich rzeczy, lecz niestety, nie zawsze udaje im się to osiągnąć. 
            Najlepiej czują się oni w zawodzie związanym z rolnictwem, nieruchomościami, kopalniami, a nawet ze sztuką i wówczas często okazują się być lepszymi od pozostałych.    
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,