Urodzeni 19 kwietnia

          Osoba urodzona w tym dniu bardzo mocno wierzy w siebie i swoje możliwości, idzie za zmianami i nowościami.
         Chce, aby wszyscy ją wokół szanowali i zrobi wszystko, aby nie zaszkodzić sobie w opinii publicznej. Potrafi umiejętnie zyskać zwolenników i zdąża do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w społeczeństwie. Nie znosi żadnych ograniczeń, dlatego odrzuca wszystko, co ją  blokuje i dąży do uzyskania wolności. Należy do osób wyjątkowo niezależnych oraz władczych, dlatego odstrasza od siebie bliskich przyjaciół i kolegów. Jednak jej temperament jest dość wojowniczy, dlatego podąża za wszystkimi nowinkami i zmianami, ale opanowanie się przychodzi jej z trudnością.
         Niestety, w życiu tych osób często dochodzi do rozstań z bliskimi, rozwody i inne przejścia. Ogólnie w miłości nie należą oni do ludzi przyjemnych, gdyż nie są oni zbyt wierni, ani lojalni w swych uczuciach. To bardzo inteligentni ludzie o wielkich umysłach i świetnym dowcipie. 
         Posiada wszechstronne zainteresowania, ale szczególnie w kierunku przyrodniczym, chociaż lubi też eksperymentować. Pragnie być postępowy i dąży do tego, chce poznać to, co najnowsze i pragnie propagować, a zarazem bronić nowych idei. 
         Jest osobą niezależną i wyniosłą, chce rządzić innymi i wywierać na nich wpływ. Posiada wyjątkowy dar wymowy. Dodatkowo jest też uparty, bo gdy się na coś zdecyduje, nie tak łatwo da sobie to wyperswadować, bowiem jego wiara w siebie jest niezwykle silna, a życie wypełnia mu praca i wysiłek. Zazwyczaj sam walczy o swoje sprawy i sam sobie musi pomóc, gdyż na innych nie może liczyć.
            Co im grozi?
         Może im grozić upadek z dobrego stanowiska życiowego, lub problemy spowodowane przez kobietę. Te zawirowania bywają tak ogromne, że mogą oni stracić nawet cały majątek. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,