Urodzeni 18 kwietnia

             Osoba urodzona w tym dniu kocha wolność, lubi sport i dla idei, jest przeciwnikiem wszystkiego.
            Jest zwolennikiem wolności i niezwłocznie przystępuje do walki przeciwko wszelkim ograniczeniom i to nieważne, czy przy pomocy broni, czy też mową i piórem. Potrafi także poświęcić się dla swych ideałów, do których posiada specjalne zdolności.
            Należy do osób posiadających wielkie zdolności praktyczne, oraz jednocześnie przejawia także tendencje destrukcyjne, lub nawet agresywne. Pragnie on zawsze przodować innym i być przodownikiem postępu. Bardzo szybko odrzuca i przezwycięża ograniczające działania wychowania lub środowiska, w jakim wzrastał. 
            Potrafi on wytrwale pracować i to z wielkim wysiłkiem, dlatego też wcześniej, czy później robi wielką karierę. Walczy zawzięcie z trudnościami życia, które jest pełne pracy, przeciwieństw i wielu przeciwników, których uporczywie zwalcza. 
            Z natury jest dość prostym człowiekiem, ale o wielkiej popędliwości. Pomimo wielu przeszkód i tak odbiera od życia to, co według niego mu się należy. Bardzo lubi różnego rodzaju sporty i ruch na świeżym powietrzu. 
            Jest on równie dobrym kolega i troszczy się o dobro wszelkich organizacji do których należy. Najlepszym zawodem dla niego będzie polityka, lub literatura. Także idealnie sprawdzi się w zawodzie chirurga. W większości każde jego przedsięwzięcie kończy się sukcesem, a dzieci zazwyczaj zyskują wielką sławę. 
                   Wady:
             Nieustannie oponuje przeciwko wszystkiemu i wszystkim. Należy też do osób dosyć wojowniczych, zdarzają się im także wybuchy gniewu.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,