Urodzeni 17 kwietnia

       Osoba urodzona w tym dniu jest wszechstronnie uzdolniona, potrafi publicznie przemawiać i zyskuje sobie tym wielu zwolenników. Z uporem maniaka trzyma się raz wytyczonych przez siebie celów.
         Są to bardzo aktywne i przedsiębiorcze osoby, niezwykle przyjemne, nastawione do wszystkich pokojowo, szlachetne, niektóre nawet utalentowane. Potrafią także bardzo zręcznie przemawiać publicznie i posiadają "giętki" język. Posiadają oni też dar przewidywania i są wszechstronnie uzdolnieni. 
         W zależności od sytuacji bywa też poważny, rozmyślający i zamknięty w sobie, mimo to potrafi jasno i wyraziście określić swoje cele w życiu i wytrwale dążyć do nich. Dzięki temu, iż jest uprzejmy i ma dobre serce, przyciąga do siebie wielu przyjaciół i znajomych, a dzięki im radom i wskazówkom potrafi umiejętnie wykorzystać wszelkie sytuacje życiowe i osiągnąć wybitne stanowisko. 
         Ma także duże powodzenie wśród kobiet, zwłaszcza w jego życiu jedna bardzo bogata odegra w jego życiu wybitną rolę. Chociaż doskonale potrafi robić projekty i układać plany, to podczas ich wykonania nie zawsze okazuje się dużą cierpliwością i dlatego woli je powierzyć do wykonania innym. Jednak jego zapał do pracy jest tak duży, że natychmiast pragnie wcielić w życie każdy swój projekt. Kiedy jednak mu się to nie uda, lub gdy natrafi na zbyt wielkie trudności, natychmiast porzuca to zadanie i zabiera się do czegoś innego. Podejmując się jakiegokolwiek zadania nie troszczy się o szczegóły, zależy mu jedynie na ogólnym wizerunku. 
             Do czego powinni oni dążyć?
         Powinien w miarę możliwości starać się opanować swoje namiętności, których wybuchy sprowadzają zakłócenia w ich życiu. Ale, gdy uda mu się je opanować, to zapewni sobie spokój i szczęście, a po walkach życiowych osiągnie wreszcie zadowolenie i wypoczynek. 
         Jeśli natomiast chodzi o jego zdrowie, to jest ono dość dobre, a organizm mocny. Nie powinien jednak się przepracowywać i nadmiernie się nadwyrężać, gdyż może się to skończyć bezsennością, lub bólami głowy.   
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,