Urodzeni 15 kwietnia

          Osobie urodzonej w tym dniu często udaje jej się wynieść ponad swój stan pochodzenia.
          Swój awans osiąga jednak dzięki swej ciężkiej pracy i zasługom, ale niekiedy także osiąga szyty dzięki wysoko postawionym znajomym. Nie ważne w jaki sposób, ale zawsze udaje się mu zajść wysoko i wyróżniać się spośród tłumu. Posiada niezwykle elastyczny umysł, który potrafi dostosować się do każdej sytuacji i jest przy tym osobą bardzo uzdolnioną. Ich uzdolnienia idą zazwyczaj w kierunku twórczym, lub typowo artystycznym. Ludzie ci pragną odkrywać i obdarzać społeczeństwo nowymi pomysłami i ideałami. 
           W uczuciach jest szlachetny, namiętny i otwarty. Potrafi być wspaniałym przyjacielem, który przyjaźni oddaje całe swoje serce. Równie namiętnie i impulsywnie oddaje się miłości. Jeśli chodzi natomiast o ich związki małżeńskie, to niestety, nie są zbytnio udane, gdyż często są zawierane pospiesznie, bez zastanowienia, dlatego później w tych związkach powstają liczne nieporozumienia. 
           To ludzie, którzy potrafią zapanować nad innymi i czerpią z tego swą potęgę, a dzięki znacznemu poparciu osób wyżej od niego stojących, często robią wysoką karierę. 
                 Wady:
           Z ogromnym entuzjazmem zabiera się do wykonania swych zadań, ale z czasem może to przerodzić się w fanatyzm, lub jakąś niebezpieczną manię. Ma wielkie mniemanie o sobie i jest przekonany, że sam potrafi wszystko zrobić najlepiej. Jest tak bardzo o tym przekonany, że żadne pomyłki, ani inne błędy nie są w stanie tego zmienić.
                 Do czego powinni oni dążyć?
           Powinni rozwijać w sobie spokój, rozwagę, umiarkowanie i cierpliwość, a przede wszystkim opanować do minimum niecierpliwość, drażliwość i kaprysy.
           Jeżeli chodzi o ich zdrowie, to bardzo korzystny wpływ na ich dobre samopoczucie, mają ćwiczenia gimnastyczne, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Natomiast powinni oni unikać nazbyt silnych podniet, zwłaszcza alkoholu, gdyż dzięki swej ognistej naturze, bardzo trudno jest mu później opanować swoją namiętność.   
facebook.com/margoseila


   

Etykiety: , , , ,