Urodzeni 12 kwietnia

           Osoba urodzona w tym dniu ciągle poszukuje czegoś nowego, oryginalnego i pragnie zawsze postawić na swoim.
          Odznacza się typowymi skłonnościami filozoficznymi i religijnymi, ale jej myśli i czyny są raczej nowatorskie. Swą energię i własny rozwój często pożytkuje w obronie ludzi słabszych. Wykazuje też zdolności w kierunku upowszechniania i promocji własnej działalności. 
          Jest to osoba wspaniałomyślna i bardzo uzdolniona, ale posiada dosyć zmienny charakter. Z najbłahszego powodu potrafi porzucić raz obrany kierunek i szuka innego celu, oraz nowych sektorów pracy. Potrafi też bez zastanowienia narazić się na bezpieczeństwo. 
          Czekają ich w życiu podróże, ale też i przeciwności losu. Nie zawsze zdaje sobie sprawę z tego, że może mieć wokół siebie zazdrosnych wrogów, nad którymi, gdy się zorientuje, potrafi zapanować dzięki swej energii i aktywności, oraz chytrości. 
                Co im grozi? 
          W kontaktach z innymi niezbyt dobrze im się wiedzie, a poprzez nieodpowiednie towarzystwo jest narażony na nałogi. Nie zawsze też potrafi wybrać sobie odpowiednie cele w życiu, żyje od przypadku do przypadku, dlatego często źle na tym wychodzi. 
Ogólnie są to ludzie znani wokół, ale niestety, nie zawsze od tej dobrej strony.   
          Jeśli chodzi o choroby, to zdrowie raczej im dopisuje i posiadają oni nadmiar sił życiowych. Ich przesadna aktywność często popycha ich do różnych czynów, przez co niekiedy szkodzą sobie przepracowaniem i w konsekwencji zostają zmuszeni do dłuższego odpoczynku. 
          Ponieważ zawsze oni chcą postawić na swoim, nawet jeśli okoliczności są niesprzyjające, to oczywiście spotykają ich liczne rozczarowania i zawody. Wskutek tego okazują niecierpliwość, wpadają w gniew, irytują się, co w konsekwencji niekorzystnie wpływa na ich żołądek lub nerki, a także może spowodować poważne bóle głowy, lub nawet nerwobóle. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,