Urodzeni 10 kwietnia

              Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo serdeczna, wesoła, zawsze też może liczyć na wsparcie ze strony swoich przyjaciół.
             Należy do osób nieugiętych, z pewnymi zasadami, w dodatku zawsze szlachetna i uczciwa. Lubi raczej aktywny tryb życia, dobry i cierpliwy z niego przyjaciel, rzadko dostrzega wady swych znajomych i w dodatku jest wrażliwy. Zawsze też gościnny i wspaniałomyślny, w życiu osiąga powodzenie, a to dzięki dobroci, jaką okazuje najbliższym i wsparciu społecznemu. Skupia wokół siebie wielu przyjaciół, zwłaszcza takich, którzy go bardzo wysoko cenią. 
             W pełni jest świadomy swej siły i swych zdolności oraz umiejętności, dlatego wysoko się ceni i chce, aby ogół także go doceniał. Spotkanie z takimi ludźmi bywa zawsze przyjemnością, gdyż są oni weseli, mają olbrzymie poczucie humoru i potrafią rozruszać każde niemalże towarzystwo.Chętnie także pomagają ludziom, którzy chcą wprowadzić na rynek jakieś nowości. Często jest inicjatorem różnych akcji charytatywnych i towarzyskich. Nie potrafi jednak zachować spokoju ani powagi i sam też nie ceni tych wartościowych cech.         
             Spośród osób urodzonych w tym dniu niektóre z nich zamiast odwagi, entuzjazmu i ufności w pomyślność swych poczynań, przejawiają tylko niepokój, chaotyczność, a nawet fanatyzm. Te osoby powinny być ciągle czymś zajęte, w przeciwnym razie zaczynają się nudzić i nic nie robią. 
             Kiedy jednak nie znajdują oni ujścia swej nadpobudliwości, zabierają się do spraw, które akurat w danym momencie się przytrafiły i nie mają najmniejszego pojęcia o tym, czy będą w stanie je wykonać. Natomiast działania wymagające taktu i cierpliwości, nie udają mu się, gdyż on nie jest w stanie ujarzmić swego charakteru. Przede wszystkim pragnienie ujrzenia natychmiastowego rezultatu, przyczynia się do ich życiowych niepowodzeń.
facebook.com/margoseila


    

Etykiety: , , , ,