Urodzeni 09 kwietnia

          Osoba urodzona w tym dniu jest niezwykle uzdolniona, ale potrafi też być bardzo złośliwa.
         Należy do ludzi niezwykle obrotnych, posiada mnóstwo ciekawych pomysłów i projektów, za to jej charakter pozostawia wiele do  życzenia, gdyż nie posiada skrupułów i nie przebiera w środkach, jeśli chodzi o załatwianie spraw. Posiada silną wolę, ale niestety, należy do osób złośliwych, a nawet próżnych. 
         Z natury jest żądny przygód, pragnie podróżować i odkrywać nowe rzeczy. Tryska energią, przebojowy i aktywny, ale potrafi być bardzo konfliktowy, w dodatku jest zuchwały i nie lęka się niczego. Wszędzie, gdziekolwiek się znajduje pragnie być postępowy i chce, aby wszyscy go słuchali. Potrafi utorować sobie każdą drogę w życiu, zarówno w czynach, jak i poglądach, należy do osób postępowych.
         Interesuje się poszukiwaniami na polu naukowym, jednocześnie dąży, aby być oryginalnym i samodzielnym. Bywa też, że podróżuje do krajów bardzo odległych, czym zyskuje sobie uznanie i szacunek. 
         Kobieta z tego dnia jest pełna życia i temperamentu, ale bywa także osobą wojowniczą. Nie lubi robić niczego połowicznie, a wszystkim, co ma, pragnie się zawsze podzielić. Względem ludzi nadmiernie ostrożnych i bardzo skrupulatnych, co to zanim coś powiedzą, przemyślą dwa razy każde słowo, jest nastawiona antypatycznie. Takie osoby są dla niej prawdziwym utrapieniem.Jeśli kogoś nie lubi, potrafi to okazać i niekiedy robi to w sposób dość drastyczny. Aby móc w pełni rozwinąć skrzydła potrzebuje dużo przestrzeni i pragnie stać na czele każdego większego przedsięwzięcia. Często kobiety te można spotkać w różnych instytucjach społecznych, komitetach, ogólnie aktywnie działających społecznie. One kochają taką pracę i mają wiele energii, którą chętnie pożytkują w dobrej intencji. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,