Urodzeni 08 kwietnia

          Osoba urodzona w tym dniu kocha namiętnie, a przezwyciężanie wszelkich trudności sprawia jej niesłychaną radość.
          W pracy jest zawsze rzetelna, operatywna, twórcza, dlatego jest bardzo cenionym pracownikiem, jednak woli zajmować stanowiska kierownicze i odpowiedzialne, gdyż dają one jej większą satysfakcję. Nie można nazywać tych osób bezczynnymi, gdyż one ciągle przebywają w ruchu. Wielką przyjemność sprawia im pokonywanie wszelkich trudności i nigdy nie cofają się do tyłu, ani nie ulegają innym, dodatkowo w życiu tak potrafią zakręcić, że sami wywołuję pewne trudne sytuacje, które później mogą zwalczać. Jednak jeśli zdarzy się im znaleźć w patowej sytuacji, to wówczas nie mają najmniejszej ochoty na rozwiązanie jej. Wolą wtedy porzucić dotychczasowe przedsięwzięcie, a niespożytkowaną energię przerzucają na inne zadania i też tak długo się nimi zajmują, aż nie napotkają na trudności, które ich przerastają. 
           Posiadają niezwykle twórczy umysł, który obfituje w ciekawe pomysły. Z natury są osobami szlachetnymi, które potrafią kochać bez opamiętania. Czasami jednak są już tak zmęczone całym swym życiem, że chętnie wówczas spędzają czas w odosobnieniu. 
                  Wady:
           Niektóre osoby urodzone dzisiaj mają "konika" na punkcie zbierania pieniędzy bez określonego celu. Wówczas są oni bogaci i stają się materialistyczni, nie okazują żadnych skrupułów, a na majątek innych ludzi ostrzą sobie zęby. Prześladują ich jednak różne obawy, między innymi strasznie boją się utraty własnego majątku, który faktycznie może zostać utracony. 
                  Co im grozi?  
          Wskutek niepomyślnych okoliczności często tracą swoje tak ciężko zarobione pieniądze.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,