Urodzeni 07 kwietnia

          Osoba urodzona w tym dniu jest optymistycznie nastawiona do życia i z reguły jest lubiana przez ogół społeczeństwa.
          Zawsze jest pełna nadziei i zapału, który jej nie opuszcza, cokolwiek by robiła, czy gdziekolwiek by była. Z natury jest pogodna, zawsze uśmiechnięta, bardzo szybko zapomina o swych problemach i niepowodzeniach, dzięki temu łatwo i prędko dochodzi do równowagi w życiu. Z łatwością potrafi przetrzymać wszystkie swoje problemy, nawet te najcięższe, które niejedną osobę doprowadziłyby do załamania nerwowego. Choćby nie wiadomo co się działo, ona nigdy nie jest pesymistycznie nastawiona do świata. 
           Swoje akcje przeprowadza z taką pewnością siebie i łatwością, że każda krytyka milknie, a ostateczne powodzenie, wieńczy jej sukces. Ma miłą i przyjazną osobowość, życzliwie odnosi się do wszystkich ludzi, dlatego jest powszechnie lubiana. 
           Z natury jest dość spokojną osobą, pełną godności, zawsze świadoma swych poczynań, dąży w życiu do osiągnięcia sukcesu i to dosyć spektakularnego. Wykazuje spore zainteresowania nauką, zwłaszcza lubi wszystko, co jest związane z eksperymentami. 
           Wewnętrznie jest oazą spokoju i zgody. Swoje powodzenie zawdzięcza często kobietom, które ją popierają w każdym calu. Są to jednostki bardzo otwarte, trochę beztroskie i nieustraszone, ich energia życiowa nie słabnie nawet w późniejszym okresie dojrzewania. Gdy inni przekroczyli już wiek bezproduktywny, to oni jeszcze potrafią tworzyć nowe rzeczy, zgłębiać nowe koncepcje i są w tym całkiem dobrzy.
                Co im grozi?
           Mogą oni zostać zranieni lub narażeni na niebezpieczeństwo, dlatego powinni unikać wszelkich awantur i nieporozumień. 
facebook.com/margoseila


    

Etykiety: , , , ,