Urodzeni 06 kwietnia

             Osoba urodzona w tym dniu entuzjastycznie podchodzi do wszystkiego co nowe, gdyż sama posiada bardzo oryginalne poglądy.
             Jest to człowiek delikatny, łagodny o wysublimowanym smaku, obdarzony dużymi zdolnościami artystycznymi. Lubi otaczać się pięknymi rzeczami, kocha życie ponad stan i na pokaz. Dzięki swym niecodziennym zdolnościom często w życiu osiąga niezwykle wysokie rezultaty, o ile, oczywiście, starczy mu siły i chęci na rozwinięcie swoich talentów i uzdolnień.                 Posiada silne zamiłowanie do bogactwa, luksusu i komfortu, a zamiast stałej pracy preferuje uciechy i przyjemności życia. Ich dewizą życiową jest "idź zawsze naprzód i nie oglądaj się za siebie". Jest on też inicjatorem wielu ciekawych pomysłów, a zarazem potrafi przewodzić innym, dzięki temu budzi powszechną sympatię i uznanie. Niezmiernie szybko potrafi przyswoić sobie wszelkie nowe idee, zawsze dąży do postępu i to w każdej dziedzinie, zarówno w życiu praktycznym jak i umysłowym, czy nawet w sztuce. 
            Najlepiej sprawdza się na polu pracy wymagającej wysiłku umysłowego i zastosowania teorii, a to dlatego, że posiada bystry i przenikliwy umysł. Często karierę swą zawdzięcza zwykłemu przypadkowi. Może być doskonałym handlowcem lub przedsiębiorcą, który dzięki swej samodzielnej pracy zdobywa coraz większy majątek. A może również odnieść sukces jako marynarz, podróżnik, czy odkrywca i jego nazwisko zostanie umieszczone wówczas na kartach historii. Bardzo lubi dzieci, interesuje się także przeżyciami psychicznymi innych i pragnie ciągle rozwijać się duchowo. 
                 Wady:
            Potrafi być egoistyczny, nadmiernie zmysłowy, zbyt popędliwy bądź pospieszny. Uwielbia hazard i podobne rozrywki, dąży do bogactwa wszelkimi drogami, nie zawsze uczciwymi, co często mu się udaje. Jednak musi zdawać sobie sprawę, że te nie zawsze czyste interesy mogą w późniejszym czasie doprowadzić go do utraty majątku.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,