Urodzeni 05 kwietnia

        Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, inteligentna, błyskotliwa i stanowcza, wie czego chce, ale nie zawsze jest rozumiana przez otoczenie.
        Posiada bystry i przenikliwy umysł, w dodatku zawsze zdecydowana, potrafi umiejętnie kierować swoje siły w określonym kierunku, czyli jest nastawiona na sukces. Raczej nie zastanawia się nad jakimś problemem, a stara się tak pokierować swym losem, aby zdobyć swój upragniony cel. 
        To bardzo mądre jednostki, w dodatku tryskające energią, interesują się medycyną, zwłaszcza chirurgią. Lubią podróżować i często to robią, zwłaszcza uwielbiają zwiedzać kraje, które są mało odwiedzane. 
        Z natury jest osobą niezwykle wrażliwą i reaguje natychmiast na każdy zewnętrzny bodziec, zarówno umysłowy, uczuciowy, czy też towarzyski. Nie powinien sięgać po żadne narkotyki czy używki, gdyż te specyfiki bardzo silnie na niego działają i później ma problem z odzwyczajeniem się. 
        W stosunku do innych ludzi jest bardzo tolerancyjny i pragnie chronić każdego, ale ta jego chęć pomagania często jest wykorzystywana przez innych na jego szkodę. Zdarza mu się, że niekiedy bywa niezrozumiany przez otoczenie, wówczas odsuwa się od towarzystwa i szuka samotności. 
        Jego stałość przejawia się nawet w jego stylu literackim, który nie zmienia się się nawet pod wpływem emocji autora. Natomiast w przypadku publicznych wystąpień, idealnie dostosowuje się do słuchaczy. 
              Czego powinien się wystrzegać?
        Powinien starać się ograniczać kontakty z ludźmi przeciętnymi i pospolitymi, gdyż przebywając pośród nich zaczyna tęsknić za czymś wyższym i ponadprzeciętnym, staje się wówczas nieprzyjemny i niezadowolony, przez co może popełniać wiele uchybień towarzyskich, lub narazić się innym ludziom. Bardzo często więcej uwagi zwraca na treść niż na formę. To lekceważenie form towarzyskich i przypisywanie wyłącznego znaczenia jedynie uczuciom, może doprowadzić go do dużych skrajności życiowych i licznych nieporozumień. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,