Urodzeni 04 kwietnia

            Osoba urodzona w tym dniu powinna wystrzegać się zdrady pod wszelką postacią, najlepiej zrobi, jeżeli będzie polegać tylko i wyłącznie na sobie.
           Systematycznie idzie do przodu i pragnie działać, nie lubi stać w miejscu, to człowiek czynu. Nie zastanawia się nigdy nad tym, że coś mu się nie uda, zabiera się do działania i zawsze je kończy, dlatego często zajmuje wysokie i prestiżowe stanowiska, niezwykle rzadko spotykają ją jakieś niepowodzenia. Z wszelkich przygód życiowych także wychodzi zwycięsko. 
           Ciągle stara się dokształcać i rozwijać, również jest bardzo aktywny fizycznie, dlatego może się poszczycić nienaganną figurą. Posiada nieskomplikowany charakter, należy do osób bardzo sympatycznych, chociaż zdarza mu się czasami przejawiać oznaki tyranii, lub brutalności, jest to jednak związane z osobami, które go otaczają. Zawsze jest jednak otwartym i szczerym człowiekiem, ze strony którego nie należy się obawiać ukrytych zamiarów, czy też jakichś podstępnych skłonności. 
          Niektóre z nich posiadają zdolności literackie i mogą odnieść sukces w tej dziedzinie. Ogólnie bardzo dobrze im się powodzi w życiu, a to dlatego, że kierują się oni głową i rozsądkiem, a nie uczuciem.    
                Wady:
          Miewa niekiedy chwiejny i słaby charakter, ma też skłonności do pomyłek w swych osądach innych i często mu się zdarza zbyt pospiesznie podejmować decyzje. Za bardzo też ufa ludziom i to ufa tym, którym nie powinien, dlatego spotykają go liczne zawody.   
               Co im grozi?
         Niepotrzebnie okazuje innym, że jest bardzo pewny siebie, bo może zostać zdradzony. Natomiast jego przedsięwzięcia i przekręty mogą wziąć całkowicie inny obrót, niż pierwotnie to zamierzał. Dlatego dobrze by było, aby zachował jak największą ostrożność, zwłaszcza jeśli chodzi o decyzje w sprawach biznesowych. Powinien przede wszystkim zaufać swojemu instynktowi i swoim zdolnościom, które nigdy go nie zawodzą. 
       To naprawdę wybitne jednostki, które dzięki swojemu talentowi organizacyjnemu, potrafią bardzo wysoko zajść.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,