Urodzeni 02 kwietnia

          Osoba urodzona w tym dniu dzięki swemu uporowi potrafi zajść bardzo wysoko i uzyskać sławę.
         W życiu osoby te mają mnóstwo okazji, aby zrobić karierę, a nawet zyskać sławę i prestiż, co w zasadzie będzie zasługą tylko i wyłącznie, ich wieloletniego wysiłku. Ogólnie ludzie z dnia dzisiejszego mają wyjątkowe szczęście i czego się dotkną, wszystko raczej im się udaje.
         Już od najmłodszych lat przechodzą oni w życiu przez różne doświadczenia, są niezwykle uzdolnieni w różnych dziedzinach, silni duchem i potrafią zwalczać wszystkie przeciwności losu. Ich życie usłane jest ciężką pracą i walką, jednak zawsze kończy się odniesieniem sukcesu, a pod koniec życia liczyć mogą na uznanie, odznaczenia i zaszczyty. 
         Wielu sławnych ludzi urodziło się właśnie tego dnia, a ich zdolności podbiły cały świat. Jednak te ich niezwykłe wrodzone zdolności mogą także ściągnąć na nich różne, nie zawsze przyjemne doświadczenia i przeżycia. 
                 Wady:
          Potrafi być agresywny, niszczący, szkodliwy oraz pożądliwy, wykazuje się silną zmysłowością. Często potrafi też odrzucić projekty i plany, które wcześniej zrobił i są doskonale przemyślane. 
                Jak wychować dziecko?
          To typowi indywidualiści, dlatego powinni być poważnie traktowani zarówno przez rodziców, jak i otoczenie. Udzielając im pochwał, lub nagan powinno się mieć na względzie ich umiar, gdyż często co za dużo, to niezdrowo. Dzieci te potrzebują uznania swych zasług, ale nie powinno się ich motywować do pracy poprzez wynoszeniem ich ponad inne dzieci. I tak z natury wykazują skłonność do mówienia za dużo i myślenia zbyt ogólnego, dlatego nie należy kazać im naśladować innych dzieci. One powinny być sobą.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,