Urodzeni 30 marca

     Osoba urodzona w tym dniu potrafi w życiu wiele zdobyć i osiągnąć szyty kariery i powodzenia. 
       Pragnie władzy i szacunku co do własnej osoby, dzięki temu bez problemu zdobywa kolejne szczeble kariery. Jego przyjaciele to osoby wysoko postawione. Jest wszechstronnie uzdolniony, dlatego też jego kariera jest nietypowa i jedyna w swoim rodzaju, wyróżnia go przedsiębiorczość i bezceremonialność w swych poczynaniach. 
       Bardzo ceni sobie przyjaźń, która w jego życiu zajmuje szczególne miejsce, oraz prawdziwa miłość. Jest niezwykle szlachetną osobą, w dodatku bardzo namiętną, szybko się zakochuje i zawiera związek małżeński, co w późniejszym okresie może być źródłem jego wielkich przykrości. Najlepszym partnerem dla takiego człowieka jest osoba ustępliwa i spokojna. Dzięki temu, iż z charakteru jest bardzo samodzielny, to jego życie małżeńskie przybiera postać wesołego pojedynku w którym nie ma miejsca na marnotrawienie czasu i energii.                    Mężczyzna potrzebuje czułej, łagodnej i potrafiącej się dostosować do każdej sytuacji kobiety, która cierpliwie znosiłaby jego wybuchy i była gorliwa, nie zapominała o szczegółach i zawsze o wszystkim pamiętała.      
             Jak wychować takie dziecko?
       Takie dziecko nie należy dręczyć, dokuczać mu, ani do niczego zmuszać. Należy mu zostawiać więcej samodzielności i pozwolić robić, co zechce, ale zawsze należy z ukrycia go dopilnować. Gdy wpadnie w złość i będzie odrzucało wszelką pomoc, to należy mu na to pozwolić, negocjując z nim łagodnie i dobrotliwie. Te dzieci są bardzo podatne na miłość, życzliwość i przyjaźń, otrzymując to stają się posłuszne i poddane. Powinno się starać nie narażać ich na podrażnienia, a wręcz rozwijać ich zdolności umysłowe.

       Ogólnie osoby urodzone dzisiaj mają wielkie powodzenie w życiu i czego się nie dotkną, to wszystko im się udaje.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,