Urodzeni 26 marca

          Osobie urodzonej w tym dniu zazwyczaj udaje się spełnić to, co sobie wcześniej postanowiła.
       Jest uczciwa, przyzwoita i bardzo inteligentna, lubi wszystko co nowoczesne i postępowe. Wszystkie decyzje zarówno swoje jak i innych muszą być dobrze uzasadnione, w przeciwnym razie niczego się nie podejmuje. Lubi dowodzić innymi, często doprowadza do sporów i dyskusji, czym nie zjednuje sobie przyjaciół. Stara się zwalczać wszystko co stare i nieracjonalne. Zdecydowana i rzetelna, nigdy się nie cofa, bez większego problemu realizuje swoje plany życiowe. 
      Jest przy tym wesoły, dowcipny i bardzo rozmowny zwłaszcza w towarzystwie, wszystko wokół obserwuje i dzięki temu doskonale orientuje się w większości sytuacji życiowych. W towarzystwie tak kieruje rozmową, że nigdy nie brakuje mu tematów i słuchaczy. To człowiek niezwykle ruchliwy, nie lubi stagnacji. W życiu zazwyczaj czekają go liczne zmiany, dlatego jego pozycja życiowa często nie może się ustabilizować. 
      To bardzo lojalne i przyzwoite osoby, posiadające często szeroki gest. Lubią piękno, porządek, harmonię i eleganckie otoczenie. Uprawiają sport, ale ich pasją jest lotnictwo i polowanie.  
      Zawsze jest pewny siebie i wie czego chce w życiu, ale bywa też agresywny, entuzjastycznie podchodzi do wszelkich zadań, ale może mu się zdarzyć, że nie zawsze będzie w stanie je ukończyć pomyślnie. Niektóre jednostki mają też smykałkę do mechaniki, oraz całkiem dobrze radzą sobie w handlu. Ich natura idealnie nadaje się do tego, aby kierować innymi, gdyż mają oni wysokie ambicje i realne dążenia do celu. Często w swych dążeniach chcą być lepsi niż ich krewni i najbliższa rodzina. Często ludzie ci przez przypadek zdobywają wysokie stanowiska, ale wówczas nie zawsze są w stanie je utrzymać i może się zdarzyć, że spadają z nich. Muszą oni także uważać, gdyż w ich życiu często zaszczyty łączą się z niebezpieczeństwami.
           Ci im grozi?
      Ich zachcianki i fanaberie mogą ujemnie wpłynąć na ich dalsze losy w życiu. Powinni zdawać sobie także sprawę, że nie wszystkie ich pragnienia zostaną zrealizowane.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,