Urodzeni 25 marca

        Osoba urodzona w tym dniu jest wspaniałomyślna, wyniosła i nieco despotyczna, pragnie zajmować stanowiska na których będzie mogła dominować. 
        Są to zazwyczaj silne i pracowite osoby, które potrafią przewidywać pewne zdarzenia, nie mają problemów z dostosowaniem się do określonych sytuacji i warunków. Posiadają zdolności w kierunku artystycznym i lubią wszystko, co jest nowe, rozkręcają się, gdy mogą coś zmienić, lub wprowadzić jakieś reformy, celem ulepszenia życia, czy pracy. Są pełni entuzjazmu i uporu, a przy tym bywają nadpobudliwi i dlatego często wpadają w krańcowość. Niemalże przy każdej okazji pragną rządzić innymi i stać na ich czele. Bardzo źle znoszą sytuacje w których są podwładnymi i muszą pracować pod kierunkiem innych. Tylko wtedy są osobami szczęśliwymi, gdy udaje im się być sam sobie szefem, pracować dla siebie i realizować własne projekty. 
        Trzeba przyznać, że potrafi niemalże idealnie ułożyć swoje życie, a to dzięki swej niezwykłej intuicji, która zawsze podpowiada mu, co ma zrobić i jakie efekty będą z danej pracy. Jedynym problemem tych ludzi jest to, że sami nie są idealnymi wykonawcami swoich projektów, dlatego lepiej byłoby dla nich, gdyby zlecili ich wykonanie innym. Wżyciu narażony jest na różne niebezpieczeństwa, ale zawsze wychodzi z nich zwycięsko, a zawdzięcza to swej sile charakteru i wytrwałości. Zazwyczaj ich wysiłki zostają uwieńczone wspaniałymi rezultatami i udaje im się osiągnąć dobrą pozycję życiową, która zapewnia im komfort w życiu. Na swoje szczęście jednak muszą zapracować, nic za darmo nie otrzymują. Podczas współpracy z innymi, ciągle podkreślają swoją wyższość i nie liczą się z uczuciami innych. Wszyscy muszą im nieustannie ustępować, jeśli nie chcą wywołać nieporozumień. 
           Do czego powinien dążyć?
       Powinien dążyć do większej tolerancji i harmonii we współżyciu z innymi ludźmi, oraz panować nad swym niewyparzonym językiem.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,