Urodzeni 21 marca

       Osoba urodzona w tym dniu potrafi zręcznie układać swoje projekty i działania, ale bardzo nie lubi, jak inni ją kontrolują i mówią jej, co ma robić.
       Potrafi wiele dokonać i zdobyć się na czyny, które wymagają od niej wielkiej siły charakteru i nie lada wytrwałości. Należy dodać, że osoby te odznaczają się większą energią niż dobrocią, czy czystą intencją. Zazwyczaj są oni sami twórcami własnego życia, a dzięki swej energii potrafią wiele zdziałać. Są jednostkami dość oryginalnymi i jednocześnie typowymi indywidualistami, zawsze chcą być pierwsi pod każdym względem. Jeśli chodzi o ich otoczenie, to są zazdrośni o niemalże wszystko i wcale nie należą do przyjemnych współtowarzyszy. Mają wyniosłe usposobienie i silny charakter, dzięki któremu potrafią przetrwać wszelkie przeciwności losu. Zazwyczaj są to ludzie dobrze przygotowani do walk życiowych. W życiu zazwyczaj kierują się intuicją i zawsze dobrze na tym wychodzą. 
        Kobiety urodzone w tym dniu, mimo, że lubią towarzystwo mężczyzn, to niezbyt chętnie wchodzą w formalny związek, gdyż nie chcą cierpieć, jak inne kobiety. Natomiast mężczyźni dużo chętniej wiążą się związkiem małżeńskim, ale wcześniej za to, wszystko skrupulatnie analizują, aby później nie mieć przykrych niespodzianek. 
               Czego powinni się wystrzegać?
        Aby zanadto nie rozpraszać się i nie podejmować się kilku rzeczy jednocześnie, lepiej powinni skupić się na czymś jednym i dobrze to wykonać. 
        To także bardzo dobrzy mówcy, dlatego wokół siebie chętnie skupiają wielu słuchaczy. Słowa dobiera precyzyjnie i z rozwagą, nie lubi rozmawiać nie na temat, dlatego wszelkie sprawy potrafi idealnie załatwić. W życiu prywatnym takie twarde zasady prowadzą niekiedy do wielu nieporozumień z przyjaciółmi i otoczeniem, jednak często okazują się bardzo cenne i niezwykle skuteczne. Posiadają tak silnie rozwiniętą wyobraźnię, że często nie odróżniają realiów życia codziennego od swych pomysłów i wyobrażeń, przez co społeczeństwo może odebrać ich jako osobę niewiarygodną i nieodpowiedzialną. 
               Jak wychować dziecko?
        Dziecko takie odznacza się niezwykle bujną wyobraźnią, której nie powinno się hamować, gdyż może to bardzo niekorzystnie wpłynąć na dalszy jego rozwój i układ nerwowy. Najlepiej aby takie dziecko zawsze miało pod ręką papier i ołówek i mogło rysować, wszystko, co chce i pragnie, aby móc się wyładować. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,