Urodzeni 19 marca

           Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo energiczna i prowadzi aktywny tryb życia. Lubi wszystko, co nowe i nowatorskie.
           Pragnie prowadzić innych i stać na ich czele, jednocześnie nie lubi zajmować drugorzędnych stanowisk, a tym bardziej służyć komukolwiek. Z chęcią układa różne plany i projekty, nie lubi przy tym słuchać rad innych i stara się chodzić własnymi drogami, to typowy indywidualista. Jest namiętny, odważny i operatywny, ale uparty. Lubi wszystko, co jest nowe, unikatowe i przede wszystkim postępowe, do każdego zadania jakie mu się trafia, zawsze zabiera się z energią i zdecydowaniem. To bardzo ambitna jednostka, za wszelką cenę pragnie zrobić karierę i zdobyć szacunek w społeczeństwie.
           Nie jest zbytnio przywiązany do rodziny, dlatego chętnie zmienia otoczenie. Jednak w każdej sytuacji życiowej potrafi dać sobie radę, rewelacyjnie sprawdza się także w pracy umysłowej, polityce, lub jako zarządzający dużymi przedsiębiorstwami. Zdarza się mu, że potrafi się zdenerwować z byle powodu, działa wówczas bez zastanowienia, pośpiesznie i zbyt gwałtownie. Często jest to później przyczyną jego niepowodzeń życiowych. Należy dodać, że jest to człowiek bardzo wrażliwy, wszystkim się przejmuje i posiada wyjątkowe zdolności łączenia się myślami i uczuciami z innymi. W głębi duszy życzy jednak wszystkim wokół jak najlepiej. Zawsze przebacza ludziom ich błędy i wszelkiego rodzaju pomyłki, i dzięki temu sprawdza się idealnie w roli wychowawcy. 
           Z natury jest trochę dziwakiem, gdyż z jednej strony jest serdeczny i pełen poświęcenia, a z drugiej, nie potrafi ufać innym, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy życiowe. Aby mógł się rozwijać potrzebuje spokoju i zgody. Posiada stałe przyzwyczajenia, interesuje się szczegółami, lubi komfort i życie na pełnych obrotach. Pomimo, że za wszelką cenę chce być samodzielny, to i tak ulega wpływowi innych ludzi, co często jest powodem jego zmiennych kolei życiowych. Już za młodu dotykają go liczne przeciwności losu.  
                   Co mu grozi?
          Zagraża mu zamknięcie się w swoim świecie, odosobnienie i bierność wobec życia.
                   Do czego powinien dążyć?
          Aby w życiu kierować się własną wolą, a nie słuchać wszystkich wokół, którzy nie zawsze potrafią dobrze doradzić. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,