Urodzeni 17 marca

         Osoba urodzona w tym dniu zazwyczaj osiąga dobre i wysokie stanowiska, ale musi uważać, gdyż może je szybko stracić, jeśli nie będzie uważna. 
         Zazwyczaj dzisiaj rodzą się dwa typy ludzi, jeden jest dość płytki i przyziemny, natomiast drugi typ, jest osobą wszechstronną, wnikliwą o poglądach filozoficznych. Z natury jednak są oni dość sugestywni i ekspresyjni, patrzący na świat z optymizmem. 
         Skupia wokół siebie prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze mu służą pomocą. Jest także ceniony przez osoby równe jemu i zajmujące wyższe pozycje społeczne. Chętnie pomaga innym i nie chce sprawiać nikomu żadnych problemów. Nie należy do osób buntowniczych, uznaje większość norm społecznych i towarzyskich, zawsze z ochotą stara się je wszystkie wykonywać i akceptować. Z pokorą znosi wszelkie niedogodności i ograniczenia życiowe na które często bywa narażony. Jest jednostką dowcipną, potrafi prawie każdego rozśmieszyć, ale nie zawsze jest to mile widziane wśród jego otoczenia. Często ludzie nie rozumieją ich zachowania, oceniając ich niesprawiedliwie. 
                 Co mu grozi?
          Może zostać on obalony przez jakieś nieszczęścia, które zrujnują jego dotychczasowe życie i nadzieje. Dlatego powinien zachować jak największą ostrożność, pracować gorliwie, a wkrótce osiągnie swoje cele. 
                Jak wychować takie dziecko?
          Powinno się skupić wysiłki na wykształcenie u takiego dziecka woli, ale trzeba zwrócić uwagę, że potrafią one być uparte, co powinno się delikatnie niwelować. Dzieci z tego dnia wykazują często duże zdolności, dlatego powinno się je wcześnie pielęgnować i rozwijać w określonym kierunku. Bez większego problemu można stosować u niego określone zasady, gdyż dziecko to szybko je przyjmuje i wprowadza w życie. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,