Urodzeni 16 marca

       Osoba urodzona w tym dniu jest towarzyska, wesoła i wierna swym ideałom, często odnosi zwycięstwo nad swoimi wrogami.
       Jest bardzo pewna siebie, dzięki temu z niezwykłą łatwością potrafi utorować sobie drogę do sukcesu, bez zbędnych niespodzianek. Pomimo swej ostrożności i przezorności, posiada też bardzo wojowniczą naturę i jest osobą bohaterską, która niczego się nie boi. Dzięki swej inteligencji i przenikliwości udaje jej się pokonać swoich wrogów i unieszkodliwić większość intryg. 
       Posiada zdolności organizacyjne, ale niekiedy jest zbyt radykalny w niektórych decyzjach. Podejmując się konkretnego zadania nie powinien zbytnio zagłębiać się w szczegóły, gdyż może zbyt wiele stracić. W miłości bardzo się stara i mimo wielu przykrości ze strony przeciwnej, nigdy nie okazuje zniechęcenia w stosunku do osób kochanych. Zdolny jest nawet do poświęcenia się i całkowitego oddania, jednak nie zawsze dochowuje wierności. Nie jest to jednak niewierność aktywna, jest ona raczej bierna, spowodowana wrażliwością, zmysłowością i silnemu uleganiu płci przeciwnej. 
       Najczęściej to jednak kobiety nie potrafią się oprzeć swym cichym wielbicielom. Dlatego bardzo często powinno się zwracać szczególną uwagę na młode panienki, które są w tym okresie bardzo podatne na takie zaloty. 
              Choroby:
       Nie posiadają oni zbyt wielkich sił życiowych i mają wrażliwy organizm, dlatego choroby ich się trzymają, zwłaszcza te zaraźliwe. Często też ulegają chorobom związanym z nadmierną nerwowością, problemami z jelitami i płucami. Kiedy jednak dopadną ich dolegliwości chorobowe, to wówczas nie powinni oni zażywać zbyt silnych leków, gdyż mają skłonności do uzależnień.

      Pomimo pewnych niedomagań to i tak są to osoby życzliwie ustosunkowane do otoczenia, zwłaszcza do ludzi niżej usytuowanych materialnie. Potrafią docenić każdego, który jest w stanie się dla nich poświęcić i jest wiernym przyjacielem, takie osoby bardzo sobie bardzo cenią i potrafią być w stosunku do nich tolerancyjny, a nawet pobłażliwi.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,