Urodzeni 14 marca

          Osoba urodzona w tym dniu jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, chętna do pomocy i posiada zdolności strategiczne.
          Są oni bardzo odważni, bohaterscy, potrafią rządzić innymi i tak ich nakierować, aby słuchali wyłącznie ich poleceń. Często są to ludzie zamknięci w sobie, ale dążący do zrealizowania swoich celów i marzeń. 
          Ogólnie pomimo, iż to jednostki z natury dobre, to i tak potrafią wybuchnąć gniewem, wówczas nie dają sobie nic powiedzieć, są nieubłagani. Dzięki swym strategicznym i taktycznym zdolnościom mogą osiągnąć karierę w wojskowości, planując i realizując skrupulatnie swoje plany. Ponieważ osoby te posiadają dużą intuicję, szybko orientują się w sytuacji politycznej i towarzyskiej, dzięki temu osiągają wiele rzeczy. 
          Lubią oni kolekcjonować różne drobiazgi i zwracają wielką uwagę na szczegóły, przez to często się rozpraszają, i nie zawsze ogarniają całość sprawy.          Z jednej strony potrafi być przyjacielski i towarzyski, a z drugiej, jest oziębły i egoistyczny, który strzeże własnych interesów, i potrafi zwalczać swoich prawdziwych i utajnionych wrogów. Do tego bywa niezmiernie podejrzliwy. 
         Jest inteligentny i uzdolniony w wielu kierunkach, jest też bardzo wrażliwy. Nawet widok rozgwieżdżonego nieba wywiera na nim piorunujące wrażenie.
              Czego powinien się wystrzegać?
         Aby nie bujać w obłokach, gdy wszyscy zajęci są pracą. Powinni też reagować na wszelkie przeciwności losu, a nie biernie poddawać się wszystkiemu. W przeciwnym razie może później żałować, że nie zrobił nic, aby w życiu mieć lepiej. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,