Urodzeni 12 marca

         Osoba urodzona w tym dniu szybko się wzrusza, w dodatku lubi wygodny styl życia, nie lubi się przepracowywać, a mimo to potrafi świetnie zarządzać innymi.
         Posiada szeroki wachlarz zainteresowań i otacza się wieloma znajomymi, i przyjaciółmi. Jest on także prawdziwym patriotą, interesuje się życiem społecznym. Jest bardzo przywiązany do najbliższej rodziny, zwłaszcza do matki. Pomimo, iż z natury nie jest władczą osobą, to i tak radzi sobie z innymi ludźmi, i całkiem dobrze idzie mu nimi rządzić. Nie jest jednak surowy w tych rządach, podchodzi raczej do wszystkich w sposób żartobliwy. Niezmiernie szybko się wzrusza i sam wywołuje wzruszenie wśród innych. Do tego jest bardzo sympatyczny, wesoły, rozmowny, pełen dobrych chęci. Chciałby wszystkich wokół uszczęśliwić, ale często nie wie, jak ma to uczynić, dlatego nie zabiera się za to, woli prowadzić bierny tryb życia. 
         Jeśli jednak zdecyduje się wcielić w życie swoje ideały, to i tak później okazuje się, że wynikło coś całkiem innego, niż to było w pierwotnym zamierzeniu. Wtedy szybko rozczarowuje się i popada w zniechęcenie. Mimo to jest człowiekiem spokojnym i wytrwałym, ale bardziej w myślach niż w czynach. Zdarza się jednak, że w niektórych wypadkach potrafi okazać zadziwiającą wytrwałość, nie liczy się wówczas z żadnymi faktami, odrzuca też wszelkie perswazje i z uporem maniaka trzyma się raz obranej drogi, którą inni wcześniej odrzucili, gdyż nie warta jest zachodu. I często zaskakuje otoczenie, gdyż sprawa, która z logicznego punktu widzenia, nie miała prawa się udać, jemu się udała i jeszcze udaje mu się odnieść spektakularne zwycięstwo. 
         Jest uzdolniony, ale szczególnie w kierunku literackim, przez tę swoją nadmierną zmysłowość często zakochuje się platonicznie. 
               Co mu grozi?
         Niepotrzebnie ulega wpływom kobiet, które często rujnują im życie. 
Zarówno kobieta jak i mężczyzna nie powinni ulegać swoim słabościom, gdyż to kończy się dla nich niezbyt korzystnie.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,