Urodzeni 11 marca

           Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, do życia nastawiona bojowo, działa szybko i zręcznie.
          Posiada silny i wyniosły charakter, ma władcze usposobienie i raczej nie należy do osób bezkonfliktowych. Jest to wybitna jednostka, która działa zdecydowanie, szybko i zręcznie. Ma przenikliwy i wyostrzony umysł, zawsze zdecydowany, dlatego osiąga doskonałe rezultaty. Mimo swej przebojowości, nie zawsze udaje się jej osiągnąć szczęście w życiu. Ciągle układa wspaniałe i fantastyczne projekty, w czym pomaga jej bujna wyobraźnia. 
         Osoby z dnia dzisiejszego zazwyczaj posiadają jakieś tajemnice, lub zostają wplatani w tajemnicze przeżycia. Z niezwykłą precyzją przenikają tajemnice innych ludzi, nie ujawniają natomiast swojej życiowej działalności, lubią rozsiewać wokół siebie otoczkę tajemniczości i nie lubią wysuwać się na pierwszy plan, wolą niekiedy pozostać w ukryciu. Jeśli chodzi o cele, to są to osoby niezwykle zawzięte i uparcie realizujące swoje ambicje, przez co często źle działają na otoczenie. Nie można o nich mówić, że są zarozumiali, ale bardzo trudno jest ich zadowolić. Ludzie z zewnątrz mają problem w rozszyfrowaniu ich zamierzeń i nie potrafią ich przejrzeć.
         Pomimo wielu trudności potrafią rewelacyjnie torować sobie drogę, a ich instynkt nieomylnie wiedzie ich do upragnionego celu. Zwinni, potrafią dostosować się do każdej sytuacji i są przy tym bardzo sympatyczni, lubią zmiany i wszystko, co jest pasjonujące.
        Kobiety z tego dnia posiadają dużo wdzięku, delikatności i nie zawsze w życiu czują się szczęśliwe. 
                 Czego powinni się wystrzegać?
        Ich uczucia nie zawsze idą w parze z umysłem, w dodatku poprzez swoje częste niezadowolenie, potrafią popadać w kłótnie i spory z otoczeniem i przez to mogą zostać zranieni.
       Posiada podwójną naturę i dlatego niekiedy może wykonywać dwa zawody, lub posiadać dwa ogniska domowe.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,