Urodzeni 10 marca

       Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo szczera, wysoko ceni sobie honor i obowiązki, zazwyczaj nie przynależy do żadnego zgrupowania.
       Mądry, lubi się uczyć, potrafi umiejętnie prowadzić różne interesy, posiada mnóstwo ciekawych pomysłów, ale nie zawsze potrafi je zrealizować, często jest niezdecydowany. Chętnie wypełnia swoje obowiązki, ambitny, z pewnością można mu ufać. Wykazuje się także zdolnościami artystycznymi i potrafi je wykorzystać, gdy nadarzy się okazja. 
       W zachowaniu jest miły i uprzejmy, ale ma w sobie coś dziwnego, co przyciąga ludzi, dlatego z łatwością zdobywa popularność i gromadzi wokół siebie wielu przyjaciół i znajomych. Rewelacyjnie sprawdza się w zawodzie lekarza, duchownego, mówcy bądź literata. Cokolwiek robi, robi to zawsze z własnej woli, co często jest niezrozumiane przez otoczenie. Jest bardzo wrażliwy zarówno na oddziaływania pozytywne jak i negatywne, dlatego nieraz przeżywa rozczarowania w związku z trudnościami, jakie stwarzają mu inni ludzie. Jest to jakby odwrotna strona jego popularności, a wszystkie przykrości życiowe znosi w milczeniu i nigdy się na nic nie skarży. Nie należy też do osób zarozumiałych, jest raczej ustępliwy i stara się nie narażać innym. Raczej skromny i elegancki, zdarza mu się nawet, że jest za mało samodzielny i wówczas chętnie naśladuje innych, gdyż tak jest mu wygodniej.   
             Wady:
        Największą wadą tych osób jest ich częste zakochiwanie się, oraz wygodnictwo. 

        Może im się zdarzyć, że pod wpływem przykrości życiowych zmienia się radykalnie i staje się głęboko religijny, ale może też popaść w rezygnację i obojętność. Niezmiernie trudno jest zrozumieć innym ludziom ich skomplikowaną naturę, również im samym ciężko jest zrozumieć samego siebie. Okazuje się, że ludzie widząc jego spokój i milczenie, często, albo biorą go za tępaka, albo za osobę wybitnie mądrą. 
        W sprawach finansowych nie wykazuje zbytnich środków ostrożności, uważa, że pieniądze są po to, aby ich używać, a nie oszczędzać. Także niezbyt troszczy się o swoje zdrowie, dlatego mogą mu zagrażać problemy na tle nerwowym.  
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,