Urodzeni 09 marca

        Osoba urodzona w tym dniu jest pełna zadumy, rozmarzona, lubi przyrodę i zwierzęta.
        Inteligentny, błyskotliwy, potrafi krytycznie i obiektywnie spojrzeć na daną sprawę i dzięki temu często osiąga wysokie stanowiska zarówno w służbie państwowej jak i w wojskowości. Posiada także doskonale zdolności praktyczne, zwłaszcza w kierunku pracy społecznej, ma dużo wrodzonego temperamentu, dzięki któremu osiąga rewelacyjne rezultaty jako przywódca polityczny, lub działacz polityczny. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, nie jest nazbyt ostrożny i często popełnia poważne błędy. Nie można jednak powiedzieć o nim, że jest osobą niegodną zaufania, ale jego wspaniałomyślność i hojność idzie niekiedy za daleko. Z powodu silnych emocji, jakie często nim miotają, łatwo unosi się gniewem.
             Czego powinien się wystrzegać?
        Aby jego kłótliwa natura nie była powodem kłótni, jakie w nim powstają, gdy znajduje się w jakimś otoczeniu. Także brak wewnętrznej harmonii może zemścić się na nim w jego życiu.
            Co mu grozi?
        Często grożą mu rozczarowania i nieprzyjemne przejścia uczuciowe. Również może być narażony na niebezpieczeństwo ugodzenia ostrym narzędziem.

        Kobieta urodzona dzisiaj jest bardzo przywiązana do swego ogniska domowego i lubi dbać o swoje mieszkanie. Jest bardzo wrażliwa, posiada zdolności artystyczne, interesuje się poezją i wszystkim, co jest romantyczne. Jej ruchy są pełne wdzięku, co można zaobserwować między innymi w tańcu. Jest dobra, litościwa, chętnie pomaga osobom cierpiącym i opiekuje się jednostkami upadłymi. Zazwyczaj posiada więcej niż jedno dziecko i może też zawrzeć więcej, niż jeden związek małżeński. 
Często osiąga spektakularne sukcesy w zawodach związanych z sanatoriami, zakładami izolującymi od życia towarzyskiego (szpitale, klasztory itp.), oraz w sztuce, fotografii, lub perfumerii. Jej oczy często są rozmarzone, a włosy miękkie i bujne. W młodości może przeżyć jakieś cierpienie, lecz w wieku późniejszym jej zdrowie ulega poprawie i zaczyna robić karierę. Z wiekiem też może robić się coraz bardziej korpulentna. 
        Ogólnie ludzie ci w związkach małżeńskich są bardzo szczęśliwi.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,