Urodzeni 08 marca

         Osoba urodzona w tym dniu jest aktywna, chętnie uprawia sport, lubi muzykę i jest uzdolniona w tym kierunku, łatwo się wzrusza.
       Jest uparta i dąży do zrealizowania swoich celów nie licząc się ze skutkami. Posiada nie tylko zdolności organizacyjne, ale potrafi również świetnie zarządzać ludźmi i firmami. Lubi przygody i uwielbia uprawiać sport, zwłaszcza na świeżym powietrzu, co jednak może być dla niej niebezpieczne, zwłaszcza jeśli chodzi o sporty ekstremalne. Ma zdolności naśladowcze i robi to rewelacyjnie, dodatkowo interesuje się kierunkami artystycznymi i lubi w samotności rozmyślać nad sensem życia. 
       W tym dniu rodzą się zazwyczaj dwa typy ludzi. 
       Pierwszy typ jet słaby, dominują u niego uczucia i namiętności, oraz popada często w różne nałogi. Jak już raz ulegnie jakiemuś nałogowi, bardzo trudno jest go później uleczyć. Taki człowiek nie rozwija w sobie zdolności i nie wykazuje się jakimiś specjalnymi zdolnościami. 
       Drugi typ jest bardziej bezinteresowny, wielkoduszny, posiada wiele różnorodnych talentów i może osiągnąć wysoki stopień rozwoju. Jest osobą kochającą, która pragnie kochać i być kochaną. 
            Czego powinien się on wystrzegać?
       Grożą mu niebezpieczeństwa ze strony kobiet, które będą rywalizowały o jego względy. Często jego dążenie do celu, które nie odpowiada jego zdolnościom, może doprowadzić go do załamania życiowego. 
            Jak wychować takie dziecko?
       Takie dzieci wykazują brak inicjatywy, ustępują innym i często dają się krzywdzić nie skarżąc się nikomu. Dlatego należy zwracać na to szczególną uwagę, bo w późniejszym wieku może ono wykazywać brak zdecydowania i wytrwałości. Otoczenie powinno tak robić, aby rozbudzić w nim wiarę w siebie i swe zdolności. Takie dziecko powinno przebywać w towarzystwie sympatycznych dzieci.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,