Urodzeni 06 marca

     Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo ostrożna i sumienna, dlatego często osiąga powodzenie w interesach.
     Dodatkowo jest cierpliwa i dość podejrzliwa, dlatego niezmiernie rzadko w interesach spotykają ją jakieś niepowodzenia. Czego nie może zdobyć swą ciężką pracą, to zdobywa dzięki swej cierpliwości. Jest niezmiernie przywiązana do rodziny i swego ogniska domowego, o które idealnie potrafi się troszczyć. W stosunku do rodziny potrafi być szlachetna i czuła, a w obronie swoich krewnych jest bardzo zacięta i wytrwała. Z natury bardzo silnie wszystko przeżywa, jest silnie przywiązana do osób kochanych i potrafi się dla nich poświęcić. To także niespokojna i zmienna osobowość, często zamknięta w sobie, nie potrafiąca zaufać swoim zdolnościom. 
     W tym dniu często rodzą się osoby o podwójnej osobowości. 
     Pierwsi z nich są spokojni, dosyć bierni w działaniu i nie posiadają większych ambicji życiowych, albo wręcz przeciwnie, dążą do osiągnięcia wysokiego stanowiska w życiu. Muszą sobie zdawać jednak sprawę, że nie zawsze są w stanie tak wysokie stanowisko utrzymać na dłużej. Mogą jednak osiągnąć wysoką pozycję i ją utrzymać, ale pod warunkiem współpracy z innymi.
     Drugi typ, to człowiek chwiejny psychicznie, często uzależnia się od narkotyków na które jest bardzo wrażliwy.
     Z wiekiem każdy człowiek urodzony w tym dniu, staje się coraz bardziej współczujący i wrażliwy na cierpienie innych ludzi. Ale wówczas grozi mu uzależnienie się od silniejszych indywidualności. 
         Wady:
     Największą ich wadą jest nadmierna nadwrażliwość na zewnętrzne bodźce, wtedy to otoczenie wywiera na nich znaczny wpływ. Zamiast dążyć do tego, aby pracować nad sobą, to on woli ustępować i biernie poddaje się społeczeństwu. Poprzez takie zachowanie może zostać zamieszany w różne spory lub kłótnie.   
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,