Urodzeni 04 marca

             Osoby urodzone w tym dniu są proste i naturalne, posiadają zdolności artystyczne i literackie. Lubią przebywać na łonie natury.
            Ich życie w dużej mierze wypełnione jest trudną pracą wymagającą wielu wysiłków. Ze swych dużych zdolności, starają się robić jak najlepszy użytek. To osoby poważne, które uaktywniają się pod wpływem dobrej woli innych ludzi. Są oni prości i naturalni, nie wywyższają się, a przede wszystkim są bardzo gorliwi w swojej pracy. Ich potężne emocje i wzruszenia porywają do działania innych. 
            Mimo, iż nie zawsze zajmuje wysokie stanowiska, to i tak będzie pracował na nim jak najlepiej. Ponieważ są to osoby wrażliwe, to przyjaciele wywierają na nich duży wpływ, słuchają ich rad i starają się je wcielić w życie. Mają silnie rozwiniętą wyobraźnię, przez co bywają niekiedy kapryśni i zmienni. To zwolennicy sensacji i nowości, podniecających i romantycznych przygód.                   Bywają też jednostki, które są totalnym przeciwieństwem, są one cierpliwe, spokojne i przenikliwe, a przede wszystkim uprzejme, kochające i potrafią współczuć innym. Zwłaszcza istoty cierpiące i nie mogące wyrazić swego cierpienia, jak chociażby zwierzęta, budzą w nich ogromne współczucie. Z wiekiem osoby te stają się coraz bardziej wierne i uczciwe, ale nie powoduje to, że zaczynają bardziej wierzyć w siebie. Często życie tych ludzi w dużym stopniu zależy od ich rozwoju moralnego i od otoczenia. Ta ich wrażliwość często utrudnia im życie nawet do tego stopnia, że w końcu nie wiedzą już, co jest dobre, a co złe. Jeśli dostaną się pod wpływ złego towarzystwa, to bardzo trudno przychodzi im wyzwolić się od tego wpływu. 
            Jest dość delikatnego zdrowia, zły stan psychiczny odbija się ujemnie na jego zdrowiu. Często ma problemy zdrowotne związane z bólem stawów i stopami i to bez żadnego większego powodu. Nie zawsze też posiada własne zdanie, często opiera się na zdaniu otoczenia. Jeśli chodzi o małżeństwo, to niestety nie zawsze należy do udanych, dlatego najlepsze związki, zarówno małżeńskie jak i przyjacielskie, stworzy z osobami urodzonymi w czasie od dnia 21 czerwca do 23 lipca, oraz od 23 października do 21 listopada.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,