Urodzeni 01 marca

           Osoba urodzona w tym dniu dąży do wolności, bardzo nie lubi wszelkich ograniczeń.
           Są to ludzie uczuciowi, ale też nadpobudliwi i często zanadto porywczy, a przy tym niezmiernie odważni. W swych dążeniach do celu są bardzo przedsiębiorczy, ale zdarza się im być nieostrożnymi, wówczas narażają się na niebezpieczeństwo. Posiadają bardzo wrażliwe wnętrze, intuicyjnie wyczuwają wszelkie stany zarówno radości jak i smutku u innych osób, chętnie i bez żadnych oporów lubią pomagać potrzebującym. Bardzo nie lubią być ograniczani, a gdy inni ich na nie narażają, wówczas stają się n niespokojni.
           Jest to człowiek o dużych zdolnościach artystycznych, a jego zainteresowania są dosyć szerokie. Przyciąga go wszystko, co jest niezwykłe i romantyczne. Niezmiernie chętnie spędza swój czas w pobliżu wody, również buduje tam mieszkanie i rozkoszuje się pięknymi widokami. Piękno we wszelkiej postaci działa na niego kojąco. Ceni sobie samotność i chwile medytacji, zwłaszcza wówczas, gdy otoczenie go nie rozumie i nie docenia, co zdarza się dosyć często. To bardzo dobry i wierny przyjaciel, potrafi poświęcić się dla osób bliskich jego sercu. Posiada duże poczucie humoru i ma zdolności satyryczne, przez co zdarza mu się dotknąć nawet najbliższe mu osoby, ale czyni to nieświadomie i nie chce nikomu ubliżyć.
           Kobieta z tego dnia jest uległa i bardzo uczuciowa, jest oddana tym, których kocha i potrafi się dla nich poświęcić. Lubi komfortowe i wystawne życie, bawić się i inne przyjemności, ale nie zawsze wykazuje zainteresowania umysłowe, pomimo, że jest dobroduszna i uczynna.
                Wady:
            Największą ich wadą jest to, że jest często podrażniony i nie zawsze może być miły w stosunku do otoczenia w jakim przebywa. Dla własnych przyjemności potrafi zaniedbać swoje obowiązki życiowe. 
                Do czego powinien dążyć?
           Powinien zwracać uwagę na to, aby bardziej się opanowywać. Jeśli nie będzie miał zapewnionego spokoju i zanadto będzie rozrywkowy, to często ulegnie wówczas wpływom jednostkom silniejszym od siebie. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,