Urodzeni 28 lutego

               Osoba urodzona w tym dniu interesuje się wszystkim co jest niezwykłe, nienormalne i przede wszystkim romantyczne.
              Posiada wyjątkowy charakter, wykazuje duże zdolności w pewnym określonym kierunku, zależnym od jego zainteresowań. Często studiuje nauki poważne, ale chętnie podejmuje studia w kierunku przyrody, gdyż to jego pasja. To typowy marzyciel i romantyk, który na widok nieba usianego gwiazdami, traci głowę i się zachwyca. Przez to jego najbliższe otoczenie nie potrafi go zrozumieć i nie popiera jego fascynacji. W swych dążeniach jest wytrwały i lojalny, a nawet kiedy zdarzy mu się mieć jakieś wątpliwości, to i tak nie odstępuje od swych zasad i twardo trzyma się swojego wyznania. 
              To bardzo wrażliwi ludzie, a przy tym obrotni i czuli, często posiadają dwa mieszkania, mają podwójne związki lub dwie prace. W ich życiu podwójność występuje dość często. 
Kobiety urodzone dzisiaj często wychodzą dwa razy za mąż. 
              Losy tych ludzi niejednokrotnie są dość niezwykłe, czeka ich w życiu wiele przygód. W życiu szukają oni wyższych ideałów, nie zadowalają się powszedniością. Z pewnością można na nich polegać i powierzyć im stanowiska, które wymagają dużego zaufania. 
                   Co mu grozi?
              Osiągając zaszczyty i stanowiska, często zagrażają mu jakieś rewolucje i przewroty życiowe, które będzie starał się znosić. 
Należy dodać, że zarówno starsze jak i młodsze jednostki posiadają dużo wrodzonej skromności. W młodości są zazwyczaj dość szczupłe, o okrągłej twarzy i delikatnych rysach, jednak z wiekiem stają się coraz bardziej korpulentne.
             Mężczyzna natomiast jest systematyczniejszy w swych przyzwyczajeniach życiowych niż kobieta, chociaż też jest osobą niespokojną. 
                 Jak wychować dziecko?
             Bywa ono często przewrażliwione i bardzo łatwo ulega zewnętrznym wpływom i wzruszeniu, dlatego jego charakter jest zmienny i niepewny. Nauczyciele powinni w takim dziecku starać się rozwijać zdolności do logicznego myślenia i zdawanie sobie sprawy z materialnej strony życia. Powinno się w nim także rozwijać oszczędność i systematyczność. Gdy uda mu się przyzwyczaić do metodycznego załatwiania swoich spraw i interesów, to wtedy jego zdolności będą mogły się prawidłowo rozwijać.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,