Urodzeni 27 lutego

        Osoba urodzona w tym dniu jest powściągliwa w swoich ocenach, dobroduszna, a przede wszystkim jest zawsze wiernym przyjacielem.
        Posiada niezwykle rozwiniętą wyobraźnię, potrafi pozytywnie wpływać na życie umysłowe i swoją pracę, interesuje się muzyką i sztuką. Nie skrywa swych zdolności, a wręcz przeciwnie, chętnie pomaga w tym kierunku, nawet w stosunku do obcych jest otwarty i szczery. Jednak bardzo łatwo jest takiego człowieka zranić, wówczas zamyka się w sobie. Gdy jednak z własnej woli zdecyduje się coś popierać, to gotów jest, nawet z narażeniem siebie i własnych interesów, to popierać do końca i trudno jest go od tej decyzji odwieść. Jego największym dążeniem jest zrobienie kariery i zostanie bogatym. Zawsze pełen taktu, umiejętnie potrafi układać przeróżne, mądre plany i całkiem dobrze opanowuje innych ludzi.  
                Jakie grozi mu niebezpieczeństwo?
         Powinien uważać na wszelkie kontakty z wodą oraz nieoczekiwane straty, gdyż dąży do zrealizowania takich projektów, które są dla niego nieosiągalne, lub sprowadzają straty.
                Wada:
         Najgorszą wadą tych ludzi jest ich nadmierna chwiejność i niezdecydowanie. Gdy mają podjąć szybką i ważną decyzję w interesach, to najczęściej decydują się na nią wówczas, gdy już jest za późno i wszystko przestało się opłacać. 

         W małżeństwie jest raczej szczęśliwy, nie ma wielkich wymagań i zazwyczaj stara się zapewnić szczęście swej ukochanej osobie. Nie pamięta złych rzeczy i darowuje urazy, dlatego jest dobrym człowiekiem i partnerem życiowym. Jego dobroć i miłosierdzie często przejawia się w jego życiu codziennym, a gdy spotka go jakieś niepowodzenie, to nie zrzuca winy na innych, uważa, że to on gdzieś popełnił błąd. 
                Jak wychować takie dziecko?
         Dziecko takie rodzi się dobre i szlachetne, od małego myśli, że inni ludzie są także uczciwi i postępują zgodnie z prawem, dlatego zdarza im się swoim zaufaniem obdarzyć nie te osoby, które na to zasługują. Gdy takie dziecko zostaje skrzywdzone, bardzo to przeżywa i wcale nie myśli o zemście, czy ataku na tych, którzy wyrządzili mu krzywdę. Dlatego tym dzieciom należy dać staranne wychowanie, jak najwyższe wykształcenie i starać się zapewnić mu doborowe towarzystwo, które też będzie kulturalne i inteligentne. Jeśli będzie inaczej, wówczas przejmie wszelkie negatywne przyzwyczajenia i sposób zachowania się.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,