Urodzeni 25 lutego

           Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo towarzyska, niezwykle uprzejma, łatwo ulega wzruszeniu.
           Lubi się bawić, ale w dobrym towarzystwie, chętnie i aktywnie bierze udział w różnych akcjach społecznych. Chętnie świadczy innym przysługi i potrafi poświęcić się dla swoich przyjaciół. Również jego przyjaciele odwdzięczają mu się tym samym, darzą go uznaniem i chętnie udzielają wszelkiej pomocy. To bardzo czuła i wrażliwa jednostka, zawsze oddana swojemu partnerowi, ale lubi bogate życie towarzyskie. Często uzdolniona jest w kierunku artystycznym, wielki zwolennik sztuki, a przede wszystkim miłośnik teatru. Najchętniej do zamieszkania wybiera teren położony nad wodą. 
           W dniu dzisiejszym zazwyczaj rodzą się dwa typy ludzi. 
           Pierwszy typ, to człowiek przeciętny, bierny, obojętny, niczym się nie przejmuje i często bywa apatyczny. 
           Natomiast drugi typ, jest bardzo zdolny i bystry, angażuje się w pomoc dla innych i potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność za swe czyny, przez co jest bardzo cenioną osobą w społeczeństwie. Postępując w ten sposób ujawnia swoje najlepsze cechy charakteru, ale obawia się też wszelkich pomyłek, zwłaszcza takich, które w późniejszym okresie okażą się brzemienne w skutkach. Jeśli nie będzie pracował nad sobą, to nie utrzyma się zbyt długo na szycie. 
           Najczęściej ludzie ci obawiają się niepowodzenia i biedy w swym życiu. Zwykle wykonuje zawód związany z kierowaniem przedsiębiorstwem lub zarządzaniem ludźmi. Może też być dobry jako nadzorca, nauczyciel, a nawet dyrektor, gdyż większość chętnie podaje się jego sugestiom i radom. 
           Kobiety zazwyczaj mają dójkę dzieci i ich związki są dość trwałe. 
                 Wady:
           Osoby te są z natury dość chytre i w niezwykle subtelny sposób potrafią innych wyprowadzić w pole. Ich nadmierna wrażliwość jest w pewnym sensie utrapieniem dla nich, gdyż często swoje urojenia i fantazje biorą oni za rzeczywistość. Zbyt łatwo miesza także sprawy materialne z duchowymi, biorąc jedne za drugie. W niektórych sprawach wykazuje nadmierną przesadność, która polega na jego własnych odczuciach i wrażeniach, zamiast na zdrowym rozsądku. 
          Marzenia i chwiejność nastrojów sprawiają im wielką przyjemność, a zwłaszcza narkotyki, ale one szybko potrafią wyprowadzić go z równowagi. Dlatego powinien ich unikać, aby nie popaść w nałóg.   
facebook.com/margoseila

   

Etykiety: , , , ,