Urodzeni 24 lutego

          Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, zawsze opanowana i spokojna, chce być zauważalna wśród otoczenia.
         Dużą uwagę zwraca na to, jak postrzegany jest na zewnątrz, dlatego często nie pokazuje swojego prawdziwego oblicza, ujawnia je dopiero po bliższym obcowaniu z daną osobą i bliższym poznaniu się. Posiada niezwykle delikatny i napięty system nerwowy, łatwo można go zdenerwować. Często w swym życiu zdobywa dwa zawody, gdyż uważa, że tak jest wygodniej i łatwiej później znaleźć dobrą pracę. Potrafi idealnie dostosować się do każdych warunków życiowych, dlatego w życiu zawodowym osiąga całkiem niezłe rezultaty. 
        Ma także zdolności czysto teoretyczne i praktyczne, dlatego idealnie sprawdza się w zawodzie związanym z księgowością, może piastować stanowiska kierownicze, oraz pracować na posadzie państwowej. Jednak największe powodzenie i uznanie osiągnie w zawodzie związanym ze sztuką i w tym kierunku jest także wyjątkowo uzdolniony. Muzyka, to jest to, co go kręci.   
                 Co mu grozi?
       Powinien unikać chęci szybkiego wzbogacenia się, gdyż może się wplątać w jakieś problemy. Powinien zachować należytą ostrożność i do swojego celu dążyć na spokojnie i przemyślanie, wówczas z pewnością uniknie wielu grożących mu niebezpieczeństw. 
       Nie posiada zbyt mocnego organizmu, mogą mu się przyplątać choroby związane z klatką piersiową i problemy z krwią. Aby zachować zdrowie i siły, powinien zachować umiar we wszystkim, a nie popadać w krańcowości, gdyż na jego wrażliwej naturze wszelkie ekscesy odbijają się ujemnie. 
                Jak wychować dziecko?
       Dziecko takie lubi się objadać i w dodatku jest łakome, dlatego rodzice powinni szczególną uwagę zwracać, aby nie doprowadzić do otyłości. Powinno jeść tyle, ile potrzebuje jego organizm. Jeśli w dzieciństwie wyrobi w sobie dobre nawyki żywieniowe, to w dorosłym życiu mu to zostanie.
facebook.com/margoseila