Urodzeni 23 lutego

            Osoba urodzona w tym dniu otacza się ludźmi na wysokich stanowiskach i wykazuje zdolności w kierunku artystycznym.
           Jest rozsądny i ostrożny, w każdej sytuacji zawsze pewny siebie, nigdy nie zmienia zdania w danej kwestii, odznacza się wysoką inteligencją. Do wszystkiego nastawiony jest pozytywnie i pokojowo, woli znosić niesprawiedliwość panującą wokół, niż z nią walczyć. Dzieje się tak nie dlatego, że jest człowiekiem obojętnym na krzywdę ludzką, ale dlatego, że są to jednostki nadzwyczaj wrażliwe i zdają sobie sprawę, że nie są w stanie wszystkiemu zaradzić, ani każdemu pomóc. 
           Wykazuje zainteresowanie nieszczęściami, ale tylko w obrębie własnej rodziny, czy najbliższych. Z natury są to osoby dość bierne i nie lubią, gdy są niepokojone problemami innych, lub musieliby walczyć z tym wszystkim, nawet w słusznej sprawie. Posiada subtelne pomysły i ma talenty artystyczne, a wszystko co romantyczne i uduchowione, działa na nich niczym magnez.
                    Czego powinni się wystrzegać?
           Wiele z tych osób marnuje swoje zdolności, gdyż nie zawsze potrafią się skoncentrować na danym zadaniu, nie umieją opanować swych namiętności, powodując tym samym utratę w życiu wielu okazji, co przyczynia się w późniejszym okresie do popadania w apatię. Jeśli ich pragnienia są słabe, to życie ich przytłoczy tak, że nie będą się w stanie podnieść. Gdy uda im się jednak opanować swe słabości, to wówczas robią błyskotliwą karierę. 
                    Jak wychować dziecko?
           Od najmłodszych lat dzieci te przejawiają ogromne zdolności i posiadają przeróżne talenty, które niezauważone przez rodziców i niepielęgnowane zostają ukryte i mogą nie zostać nigdy zauważone. Dlatego zarówno rodzice jak i nauczyciele powinni zrobić wszystko, aby rozwijać wszelkie, nawet najdrobniejsze ich zdolności. One same mogą mieć z ty problem, gdyż są jednostkami raczej zamkniętymi w sobie. Mimo to, w życiu często osiągają małe zwycięstwa i powodzenie. 
                   Wady:
           Akurat w tym przypadku ich największą wadą jest zbyt wielka wrażliwość. Tacy ludzie często nie potrafią odbijać wszelkich negatywnych nastrojów, ale wchłaniają je w siebie, niczym gąbka. Również do wad można zaliczyć ich ciągłą zmienność, która uzależniona jest od wpływów zewnętrznych, wówczas tacy ludzie niczego nie są w życiu pewni.
facebook.com/margoseila


 


Etykiety: , , , ,