Urodzeni 22 lutego

            Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna, czuła, dyskretna, wykazuje zainteresowania w kierunku filozofii. Zawsze można na niej polegać. 
           Chociaż z natury jest dość bierną osobą, to gdy wreszcie zabierze się do pracy i w nią wciągnie, to można wówczas podziwiać jej zręczność i niezwykłe metody postępowania. Potrafi idealnie połączyć wszystkie, nawet najmniej pasujące części, w jedną całość. Jest ona obdarzona wyjątkowymi darami duchowymi i wybitnymi zdolnościami umysłowymi.
           Tacy ludzie interesują się szerszymi zagadnieniami, a wszystko co dotyczy filozofii, metafizyki, czy budowy wszechświata, bardzo go wciągają. To niezwykle sympatyczna, dobra i serdeczna osoba, posiada wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych. Można jej powierzyć najgłębsze tajemnice, nigdy ich nie zdradzi, choćby nie wiem co.  
                     Wady:
           Czerpie przyjemność z gotowania i uwielbia to robić. Nie zawsze jest też rozważny i nie jest jednostką, która lubi porządek. Bywa też niekiedy uparta i samowolna, a poprzez swoją nieostrożność może zostać narażona na liczne straty. 
           
           Jednak jest to dobry człowiek. Jako wspólnik w interesach jest nieoceniony, gdyż posiada intuicję, jest przenikliwy i potrafi tak zmanipulować przeciwników w interesach, że ci przystają na jego warunki. 
                 Jak wychować dziecko?
           Przede wszystkim rodzice powinni chronić je przed wpływem złego towarzystwa, gdyż negatywne przykłady, często działają na takie dziecko fatalnie. Do osiągnięcia pewnego wieku wszyscy wokół, czyli rodzina i nauczyciele, powinni ochraniać je, pomagając mu w podejmowaniu trafnych decyzji życiowych i przestrzegając przed niebezpieczeństwami. Jeżeli dziecko dostanie się pod wpływ takich złych ludzi, to z powodu słabej woli, nie będzie umiało wyzwolić się spod tego wpływu i zepsuje sobie całe życie. Ponieważ z natury są to dzieci wrażliwe i bierne, często są uzależnione od własnych kaprysów. Wychowawca i najbliższe otoczenie więc powinno dążyć do tego, aby w takim dziecku rozwinąć zamiłowanie do systematycznej nauki i pracy własnej. 
facebook.com/margoseila

  

Etykiety: , , , ,