Urodzeni 21 lutego

            Osoba urodzona w tym dniu jest wesoła, zabawna, serdeczna, towarzyska, bardzo lubi zwierzęta. 
           Pomimo, iż nie jest słabego charakteru, to otoczenie często właśnie tak uważa, a to dlatego, że na zewnątrz jest obojętna zarówno w stosunku do spraw własnych jak i cudzych. Z natury jest jednak człowiekiem spokojnym i beztroskim, który uwielbia wypoczywać, dlatego wiele poświęca, aby zapewnić sobie wygodę i korzyści, a sprawy innych ludzi mało ją interesują. Tryska dowcipem, ale nie odwagą i  w dodatku ma trochę dziwny charakter. Doznawane przykrości życiowe, rozwijają ją duchowo. 
           To bardzo gościnne osoby, które kochają zwierzęta i mają wielkie serce, przyjazne otoczeniu i rodzinie. Są oni bardzo uczuciowi i namiętni, pod wpływem swych pasji potrafią posunąć się niezmiernie daleko. Lepiej się im nie przeciwstawiać, gdyż wówczas stają się nerwowi, porywczy i zaciekli. 
           Mężczyźni urodzeni dzisiaj, lubią sprawiać radość i czynić dobrze. Romantyczni, bardzo wrażliwi, często osiągają bardzo wysoki rozwój duchowy. Ich umysł często opanowują liczne wzruszenia i emocje, wtedy bardzo trudno u nich o wytrwałość, czy dostateczną siłę oporu. W życiu mają problem z utorowaniem sobie drogi, gdyż często są oni nierozumiani przez innych i niesłusznie odsuwani na drugi plan. Fakt, są oni nieco zarozumiali, a poprzez swoją niedyskrecję narażają się na przykrości. 
          Kobieta natomiast z dnia dzisiejszego, posiada bardzo dobry charakter. Często w młodości spotykają ją liczne przykrości. Rozprzestrzenia jednak wokół siebie dobro, jest wrażliwa, dyskretna, oszczędna i rozsądna. Do 28 roku życia często choruje, ale po tym okresie, jej zdrowie znacznie się poprawia. 
          Osoby dzisiaj urodzone mają bardzo wrażliwe stopy, dlatego dokuczają im odciski i łatwo przeziębiają się od stóp. Posiadają też wrażliwą psychikę, dlatego niezwykle silnie reagują na zewnętrzne otoczenie. Ich największym pragnieniem jest spędzić życie w spokoju, unikając przy tym wszelkich zamieszek i trudności. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,