Urodzeni 20 lutego

         Osoba urodzona w tym dniu jest życzliwa, wspaniałomyślna, dużo mówi i nie zna się na interesach.
        Niezwykle utalentowana, towarzyska, przesympatyczna, żyje w harmonii z otoczeniem i w zgodzie z rodziną. Dzięki zgodnym związkom rodzinnym i z innymi ludźmi w życiu, szczęście raczej im sprzyja i potrafią wtedy wiele osiągnąć. 
        Pragnie być bogatą personą i żyć w dostatku, dlatego swoje interesy prowadzi nadzwyczaj starannie i zawsze skrupulatnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań względem kontrahentów. Należy oddać tym ludziom, że w każdej rzeczy, którą wykonują przejawiają poczucie prawdy i sprawiedliwości. Chciałby za wszelką cenę móc rządzić innymi i wpływać na otoczenie dzięki swej potędze przekonywania innych, a swoje plany życiowe, pragnie realizować przy pomocy swych zdolności dostosowywania się do określonych warunków i okoliczności. 
        W interesach osiągnie powodzenie, ale tylko wtedy, gdy uda mu się połączyć ze sobą dwa kontrastowe czynniki, tworząc tym samym nowe możliwości użyteczności publicznej. Poprzez takie połączenie zyskuje zaszczyty i bogactwo, gdyż pojedynczo pewne rzeczy nie mają racji bytu. W towarzystwie zawsze jest na luzie, czym zyskuje sobie wielu znajomych. Dzięki swej uprzejmości, każdego człowieka pragnie przywiązać do siebie i obiecuje wszystkim, cokolwiek kto zapragnie. Później jednak często zapomina o swych obietnicach, bądź je zwyczajnie lekceważy, nie widząc w tym nic złego. Ubiór ich jest dość staranny i zawsze dobrany ze smakiem. Lubi opowiadać o swych osiągnięciach, dokonanych czynach, ale o popełnionych błędach, chorobach, czy pomyłkach w ogóle nie wspomina. 
        Pośród tych ludzi można często spotkać zarówno osoby bardzo wesołe, jak i kobiety, które uwodzą mężczyzn i nie mają wobec nich żadnych skrupułów. Każdy związek małżeński powoduje u nich rozwój i wewnętrzne odrodzenie. Są oni wtedy radośni i zadowoleni z życia. Bardzo rzadko w takich związkach pojawiają się konflikty, ale jeśli już się zdarzą, to dzięki rozsądkowi i ich samoopanowaniu, potrafią osiągnąć wewnętrzną harmonię.   
facebook.com/margoseila

   

Etykiety: , , , ,