Urodzeni 18 lutego

       Osoba urodzona w tym dniu lubi udzielać się publicznie i pragnie zrobić w życiu karierę.
      Posiada duże zdolności zarówno w atakowaniu przeciwnika jak i w bronieniu swej pozycji, dlatego może zostać doskonałym adwokatem. Ma otwarty umysł, jest inteligentny i błyskotliwy, potrafi się precyzyjnie i komunikatywnie wysławiać. Lubi się uczyć, a wiedzę jaką zdobywa w trakcie nauki potrafi odpowiednio spożytkować. Zazwyczaj jego droga życiowa usłana jest sukcesami, licznymi zaszczytami, a aktywność życiowa związana jest ściśle z jego karierą, która pochłania mnóstwo jego czasu do tego stopnia, że brakuje mu często czasu na własne życie osobiste. 
      Żądny jest uznania i lubi, kiedy jego czyny są doceniane, dlatego jego znajomi i przyjaciele nie potrafią go zrozumieć, więc stara się być grzeczny także w stosunku do innych. Jednak często, właśnie owi przyjaciele, są o takie sytuacje zazdrośni i nie potrafią tego tolerować, więc niekiedy, przyjaźń ta bywa w tym przypadku poddawana próbie przetrwania. Nie potrafi taki człowiek na ślepo zaufać innym, musi najpierw dogłębnie prześwietlić drugą osobę, sprawdzić wiarygodność i sensowność jej słów, a dopiero wówczas podejmuje decyzję. Na szczęście zazwyczaj udaje mu się to robić niezauważalnie dla innych.
                Wady:
      Największą ich wadą jest zarozumiałość, urojenia, manipulowanie ludźmi i robienie kariery „po trupach”, gdyż niektórym z nich brakuje wartości w życiu. Często myślą oni, że wszystkiego w życiu można dokonać za pomocą robienia innym głupich kawałów, czy gierek. Przez pewien czas może mu się to udawać, ale w końcu wpada i wówczas doznaje uszczerbku na zdrowiu.
     Ale to tylko nieliczne grono tak ma, pozostała część z tych osób, dzięki swej inteligencji i krytycznemu spojrzeniu, potrafi tak skoncentrować swe siły, że osiąga same sukcesy w życiu. 

     Ludzie ci z reguły mają bardzo łagodny charakter i nie należą do „ciężkich”. Posiadają królewską naturę, lubię występować publiczne, spełniać dobre uczynki i z pewnością wysoko zachodzą. Niezmiernie wysoko cenią sobie wolność wewnętrzną, wiodą spokojne życie rodzinne, są bardzo wierni swojemu partnerowi. 
 facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,