Urodzeni 15 lutego

              Osoba urodzona w tym dniu lubi wszystko co jest nietypowe, niezwykłe i oryginalne.
             Z natury jest bardzo inteligentny, błyskotliwy, bystry i posiada dobrą intuicję. Zawsze uprzejmy i pełen przyjacielskich zamiarów, ale niestety, zamknięty w sobie. Interesuje się literaturą, sztuką, muzyką, często pragnie zmian i reform w społeczeństwie, i do nich usilnie dąży, walczy z całych sił, aby zrealizować swoje wyznaczone cele. 
             Spokojny, zdecydowany człowiek, wierny swoim ideałom, a przy tym niezmiernie cierpliwy, potrafi skupić się na tym co robi i chętnie zajmuje się zagadnieniami z pogranicza filozofii. Cieszy go także sprawianie przyjemności innym. Otoczenie chętnie przystaje na jego propozycje, gdyż swym spokojem i zaangażowaniem budzi powszechne zaufanie. 
                     Co mu grozi?
          W trakcie swych podróży może być narażony na różne niebezpieczeństwa fizyczne, dlatego też powinien uważać na wysokie wzniesienia, gdyż może z nich niefortunnie spaść. 
                    Czego powinien się wystrzegać?
          Aby jego pomysły i projekty nie były zbyt chaotyczne i niesprecyzowane, czy podejrzane, gdyż to może narazić go na liczne niepowodzenia. Powinien zwracać większą uwagę na swoje otoczenie, gdyż ignorowanie niektórych ludzi może niekorzystnie odbić się na jego karierze życiowej. 
         Oczywiście, nie wszystkie jednostki są podobne, dlatego te, które respektują normy społeczne, z pewnością będą w stanie osiągnąć o wiele więcej.
         Jeśli chodzi o sprawy religijne, to należy mu przyznać, że pod tym względem jest bardzo tolerancyjny i zdaje sobie sprawę, że religia nie ma nic wspólnego z niektórymi sprawami życia codziennego. Typowi fanatycy religijni budzą w nim uczucie politowania.
                 Jak wychować dziecko?
          Dziecko takie chętnie czyta i rozumie książki nawet niedostosowane do jego poziomu wiekowego, dlatego nie interesują go zbytnio zabawki, a rodzice powinni szczególną uwagę zwracać na warunki fizyczne jego rozwoju i troszczyć się, aby jak najwięcej czasu spędzali na świeżym powietrzu, i w ruchu. Jego instynkt miłosierdzia znajduje swe ujście w możliwości opiekowania się zwierzętami, dlatego bardzo cieszy się, gdy dostanie kotka lub pieska i będzie mógł się o niego troszczyć. Nie interesuje się zbytnio swoimi rówieśnikami, gdyż są oni mniej inteligentni niż on, dlatego woli towarzystwo osób starszych.    
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,