Urodzeni 14 lutego

        Osoba urodzona w tym dniu, mimo iż jest nieco popędliwa, to jest człowiekiem łagodnym, wyrozumiałym i dobrodusznym.
        Jest on kreatywny, potrafi wyciągać wnioski ze swoich doświadczeń życiowych, jego mowa jest płynna i zrozumiała. Gdy już raz wyrobił sobie opinię o jakiejś sprawie czy osobie, to już jej nie zmienia, choćby nie wiem co. To bardzo wrażliwa istota, niezwykle ambitna i szlachetna, a przy tym lubiąca sztukę. Dzięki swej wytrwałości, stałości i wytrzymałości staje się osobą bardzo sympatyczną. 
        Spośród osób urodzonych dzisiaj można wyróżnić dwa typy ludzi.
        Jeden typ jest dodatni, pozytywny, subtelny i myślący, interesuje się naturą ludzką i posiada wrodzoną łatwość w nawiązywaniu kontaktów z obcymi.         Drugi typ jest nieco kapryśny, nieobliczalny i nie zawsze można na nim polegać. Potrafi być także samowolny, zarozumiały i żyje we własnym świecie.           Ludzie z tego dnia posiadają w swej naturze coś dziwnego, szalonego, często niezrozumiałego przez otoczenie. Jednak, gdy będzie przebywał w dobrym towarzystwie, wówczas staje się osobą subtelną, spokojną, a nawet potrafi obdarować innych. Pod spokojną zewnętrzną otoczką często w ich wnętrzu kryją się bardzo silne uczucia, które potrafią opanowywać. Im bardziej jakaś sprawa ma podkład idealny, tym oni chętnej się nią zajmują. Zajmuje się sprawami, które służą ogólnemu dobru. Niestety, jest osobą władczą i chętnie udają przed ludźmi, lubi także tytuły i zaszyty.
        Lepiej od innych potrafi orientować się w sytuacjach społecznych i towarzyskich, a jego metody i środki postępowania są zazwyczaj słuszne obrane. 
           Co mu grozi?
        Nie powinien wpadać w gniew i się nie unosić, gdyż wtedy naraża się na większe nieporozumienia. Jeśli jednak uda im się opanować swój wybuchowy charakter, to wówczas ich los ulegnie radykalnej zmianie na lepsze.     
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,