Urodzeni 13 lutego

      Osoba urodzona w tym dniu jest rozważna, czujna, zanim podejmie decyzję, musi się zastanowić, dlatego zawsze osiąga powodzenie pracując z innymi.
       Z niezwykłą starannością obmyśla i oblicza wszystkie swoje działania. Jest ambitny i i zależy mu na uznaniu przez otoczenie. Jak kocha, to całym sobą, potrafi nawet ustąpić i zmienić zdanie dla kochanej osoby, czego nie zrobiłby nawet dla przyjaciół. 
       To indywidualiści, są bardzo wytrwali we wszystkich swoich działaniach , dlatego osiągają to, co sobie zamierzyli. Nie lubią życia w samotności i nie jest też to dla nich dobre, gdyż współdziałając z otoczeniem, potrafią dodatnio na nie wpływać i nim zarządzać. 
       Gdy na swej drodze spotka miłość swego życia i się z nią połączy, staje się wówczas pożytecznym członkiem społeczeństwa. Kiedy jednak z jakichś względów odrzuci tę miłość, to wtedy często popada w niebezpieczeństwo i długi, a w końcowym rezultacie, traci wszystko. 
               Wady:
        Największą ich wadą jest słabość moralna oraz dążenie za wszelką cenę do spokoju. Zdarza się im również, że zamiast zacząć działać i stanąć w obronie swoich interesów, oni zaczynają rozważać wszystkie za i przeciw, abstrahować i medytować. 
        Najpoważniejszy problem mają właśnie kobiety, które często poddają się zakłopotaniu, zmieszaniu, a gdy wdadzą się w walkę, to obmyślają, jak najszybciej się z tego wycofać. A gdy jeszcze przeciwnik zaczyna naciskać na nią, to wówczas bardzo szybko ustępuje i nie chce nawet podejmować dyskusji. Kiedy sytuacja się uspokaja, a atmosfera ulega oczyszczeniu, często osoby te podejmują jeszcze jedną próbę, ale zaczynają od momentu w którym się wycofali. 
facebook.com/margoseila

  

Etykiety: , , , ,