Urodzeni 12 lutego

        Osoba urodzona w tym dniu jest sprawiedliwa, wierna, łagodna i dyskretna, czuje sympatię do wszystkich ludzi.
     Jest to człowiek szlachetny, przesympatyczny o szerokich zainteresowaniach. Jest otwarty na wszystko i wszystkich, postępowy i pozbawiony wszelkich przesądów. Także wszelkie tradycje i szacunek do ich kultywowania nie ma dla nich większego znaczenia. Jednak, gdy się z nimi styka, to je respektuje, nawet potrafi okazać zainteresowanie, lecz i tak stara się szukać prawdy, gdyż nie wierzy w to wszystko. Oczywiście, takie poglądy zdobywa z wiekiem i w trakcie własnego rozwoju. 
     Praca dla tych ludzi to sama przyjemność i bardzo chętnie ją wykonuje. Interesuje się sprawami politycznymi, edukacyjnymi i społecznymi, zazwyczaj wykonuje zawód wymagający myślenia. Jest ostrożny i rozsądny, dzięki swej działalności często staje się osobą popularną, zresztą jest też bardzo towarzyski i chętnie się udziela społecznie i politycznie. 
     Zazwyczaj w swym życiu posiada partnera, ale chętnie łączy się z różnymi klubami, instytucjami, czy innym ruchem społecznym. Do życia nie jest nastawiony ani agresywnie, ani wojowniczo, często woli przeczekać trudne chwile, niż się wdawać w kłótnie. Im dłużej czeka, tym jaśniej widzi wszystkie problemy i potrafi je przezwyciężyć. Nie jest to człowiek próżny i zarozumiały, nigdy też nie pozuje. 
              Co mu grozi?
     Największym dla niego zagrożeniem jest fakt, że mimo wielu wysiłków, jakie włoży w osiągnięcie swoich celów, jeden jego zły wyskok, spowoduje utratę jego dorobku życiowego. Czeka go miłość platoniczna i rozłąka z przyjaciółmi.               Kobiety nie zawsze są szczęśliwe w swoich związkach partnerskich, zazwyczaj rodzą synów z którymi później mają same problemy w życiu.    
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,