Urodzeni 11 lutego

        Osoba urodzona w tym dniu chętnie zajmuje się polityką, bardzo dba o swoją opinię i pragnie zaszczytów.
       Jest oryginalny oraz posiada dużą zdolność do koncentrowania się na swej pracy. Posiada też zdolność do szybkiego zaznajamiania się z obcymi ludźmi i doskonale wyczuwa ich nastroje. Przywiązany jest do dóbr doczesnych, potrafi kierować innymi, wykazuje zdolność do intryg politycznych. 
       Jest także uparty i zacięty, nie potrafi ustąpić, nawet wówczas, gdy poniesie straty. Jest osobą dość kochliwą, porywczą i wybuchową, łatwo ulega wpływom własnych uczuć i emocji. Niekiedy wydaje się nie być do końca szczery, ale jedno mu trzeba przyznać, jest bardzo uprzejmy i sympatyczny. 
                  Czego powinni się wystrzegać?
       Swej nadmiernej kochliwości, która może doprowadzić ich do sytuacji nie zawsze dla nich przyjemnych. Pomimo, iż są to osoby silne, potrafiące torować sobie drogę, nawet siłą, to nie są wcale tak mocni, aby panowali nad własnymi wzruszeniami i uczuciami. Gdy są oni nadmiernie pobudzeni, lub wpadną w szał, wówczas popełniają szereg błędów. 
       Chociaż w życiu osiąga zwycięstwo nad zewnętrznymi wrogami, to nie może poradzić sobie z własnymi emocjami, wobec nich jest zwyczajnie bezsilny. Bardzo ważne jest, aby ci ludzie, na ogół szczęśliwi, nie poddawali się swemu nadmiernie impulsywnemu charakterowi, gdyż doprowadzi ich to do narażenia własnej kariery życiowej. 
       Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to można w 100 % zaufać tym osobom, gdyż doskonale zdają sobie sprawę, że pieniądz nie jest sam w sobie celem do którego powinno się dążyć, ale tylko środkiem umożliwiającym zdobycie celu. Gdy udaje mu się zdobyć władzę, to próbuje ją zachować ponad wszystko, dlatego mądrze i rozważnie działa, aby mu nic nie można było zarzucić. Wtedy często odbierany jest na zewnątrz, jako osoba nadmiernie ostrożna, która nie chce podejmować niektórych decyzji. 
        Jego największym niebezpieczeństwem jest jego nadmierny i wręcz przesadny optymizm, który pod wpływem wspaniałej wizji przyszłości mogą popchnąć go do nieobliczalnych czynów.      
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,