Urodzeni 09 lutego


                Osoba urodzona w tym dniu jest rozsądna, wytrwała w swych dążeniach do celu, nastawiona do wszystkich bardzo przyjaźnie, potrafi wywierać pozytywny wpływ na innych ludzi.
       Zawsze jest zadowolona z siebie, do życia podchodzi raczej filozoficznie, lubi proste i spokojne życie, posiada skłonności do samotności. Jest wrażliwa, a nawet można powiedzieć, że nadwrażliwa, i to tak bardzo, że może stać się osobą podatną na sugestie i hipnozę, oraz jest w stanie odczuwać zjawiska telepatyczne. Zazwyczaj jej przeczucia zawsze się sprawdzają, miewa także prorocze sny. 
       Posiada umiejętność zarządzania dużymi przedsiębiorstwami i nie ma z tym większego problemu. Lubi pogłębiać swoją wiedzę, dlatego chętnie podejmuje studia, jej konikiem jest również sport. Potrafi dość intensywnie ćwiczyć, traktując ćwiczenia, jako dbałość o własne zdrowie i dobrą kondycję.    Często w tym dniu rodzą się dobrzy literaci, mówcy i znawcy ludzi, obdarzeni zdumiewającą zdolnością odczytywania ludzkich charakterów. Mimo tych uzdolnień warto jeszcze podkreślić, że osoby te posiadają rewelacyjny słuch muzyczny, dlatego wybierając zawód w kierunku muzycznym, są w stanie osiągnąć sukces.
       Nie zawsze są oni rozumiani przez otoczenie, gdyż społeczeństwo często obwinia ich o brak zdolności koncentracji i zbytnią bierność w działaniu. Są to jednak złudzenia, gdyż ich zwlekanie jest celowe, ponieważ oni lubią najpierw zorientować się w sytuacji, a dopiero później podjąć odpowiednią decyzję. Oni chcą, aby ich decyzji nie można było kwestionować. Zdarzają się im przypadki, że nie zawsze potrafią dać sobie radę w życiu, zwłaszcza, gdy powstają nagłe problemy, lub sytuacja wymaga od nich podjęcia natychmiastowej decyzji. Bardzo nie lubią takich zdarzeń, gdyż są oni zwolennikami zdrowego rozsądku, logiki, wolą unikać środków drastycznych, których nie zawsze da się ominąć.
      W młodości osoby te są dość chorowite i nie zawsze czują się szczęśliwe. Ale ich sytuacja w późniejszym okresie zaczyna się stopniowo poprawiać, dzięki właśnie zdolnościom przewidywania i orientowania się w swym otoczeniu. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,