Urodzeni 08 lutego

          Osoba urodzona w tym dniu jest stała w uczuciach, wrażliwa, sentymentalna i cierpliwa, zawsze we wszystkim pomocna. 
       Wszystkie swoje emocje trzyma wewnątrz siebie, rzadko się uzewnętrznia, dlatego zazwyczaj otoczenie nie jest w stanie wywnioskować, o czym myśli, ani jaki jest jej stan wewnętrzny, czy uczuciowy. Jest to bardzo inteligentna osoba, lubi się uczyć, poznawać nowe rzeczy i jest typową samarytanką. W pracy okazuje wiele cierpliwości, chętnie wykonuje wszystkie polecenia i raczej się nie skarży. 
       Są to osoby o dobrym sercu, potrafią też być przewidujący, w dodatku słyną ze swej ostrożności i nieufności. Posiada stałe i jasno określone cele życiowe i stara się do nich dążyć. Potrafi prowadzić interesy, często nawet jest w tym świetna. Jej pasją są dalekie podróże i chętnie wyjeżdża w różne zakątki kraju i świata. Zdarza się, że w swym życiu doznaje stanów pesymistycznych, jednak takie stany trwają u tych ludzi krótko.  
       W małżeństwie, to oni wykazują dużo zdrowego rozsądku i troszczą się o szczęście swojego partnera. Nawet jeśli w małżeństwie stosunki układają się źle, grozi to rozwodem, to osoby te, mimo wszystko, starają się być do końca wspaniałymi rodzicami i dobrymi partnerami dążącymi do wzajemnej harmonii. 
               Wady:
       Największą wadą tych osób jest ich nadmierny egoizm oraz zbytnia zarozumiałość i wyniosłość. Często ich przejścia życiowe są spowodowane brakiem kompetencji w danym zakresie, a przede wszystkim, trudnością w przyznaniu się do tego. 
              Jak wychować takie dziecko?
      Dzieci te są bardzo inteligentne i często swym intelektem wybiegają ponad swych rówieśników. Rodzice powinni takie dziecko wspierać i dużo z nim rozmawiać na wszystkie temat, i nie bać się, że takie dziecko nie zrozumie pewnych spraw. Jeśli takie dziecko będzie traktowane w rodzinie po partnersku, wówczas będzie ono troszczyło się o dobro rodziny, będzie posłuszne i szczęśliwe, o ile będzie mogło uczynić jeszcze coś od siebie dla innych. Dzieci te chcą zawsze postępować zgodnie z prawem, dlatego rodzice powinni mu tłumaczyć, dlaczego warto postępować tak, a nie inaczej. 
      Jednak opiekunowie powinni wystrzegać się przesady w postępowaniu z nim, gdyż doprowadzą do tego, że stanie się ono nadmiernie pewne siebie i zarozumiałe. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,