Urodzeni 07 lutego

           Osoba urodzona w tym dniu jest wszechstronnie utalentowana, wrażliwa i wierna w przyjaźni.
         Potrafi być bardzo szczera, ale nie zdradza tajemnic, jakie jej powierzono. Jest zwykłym, przeciętnym człowiekiem, potrafi się zachować w każdej niemal sytuacji, sympatyczna, ale jeśli chodzi o wyrażanie uczuć, niezbyt wylewna. Jest osobą ambitną i wrażliwą, jej pobudki są szlachetne i na ogół zachowuje się dość spokojnie, nawet do tego stopnia, że mało mówi. Niezmiernie wysoko ceni sobie samodzielność i niezależność, a w jej naturze głęboko zakodowane jest dążenie do wolności, w pełnym tego słowa znaczeniu.
        Ma duże poczucie humoru, które wzrasta wraz z wiekiem, dodatkowo jest osobą ruchliwą i obrotną, obdarzoną świetnym darem obserwacji i subtelnym smakiem. To ludzie uzdolnieni w kierunku artystycznym, muzycznym, mają doskonałą pamięć i dzięki temu posiadają zdolności do nauki języków obcych.  
               Wady:
       Ich najczęstszą wadą jest brak zdecydowania, oraz lekceważenie i pogarda w stosunku do niektórych ludzi. Przez to często w życiu marnują oni najlepsze swoje szanse.
               Czego powinien się wystrzegać?
       Powinien się wystrzegać nadmiernego uczucia zazdrości, które może się przerodzić w milczącą depresję. 
       
       Kobieta z tego dnia jest bardzo gospodarna, pracowita, wytrwała w swych dążeniach i bardzo lubi przebywać w zaciszu domowego ogniska. Trudno jest na nią wpłynąć, gdyż jest niezależna. Lubi chadzać własnymi drogami, a mimo to potrafi być niezdecydowana i niepewna.
      Jeżeli chodzi o związki małżeńskie tych osób, to trzeba przyznać, że te związki posiadają wiele zalet, partnerzy są lojalni, wierni i dotrzymują swoich obietnic. Natomiast ich tolerancja i chęć niesienia pomocy pokrzywdzonym, mogą go uczynić obrońcą praw człowieka. Nie lubi rzeczy niewyjaśnionych, dlatego często sam poszukuje rozwiązań poprzez dogłębną analizę faktów. W tych swoich dociekaniach jest nieustraszony, nie zna fałszywego wstydu, ani nie ma skrupułów.  
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,